• Новак
Копчиња за кабинети за хомиди 10 пакети, четки за фиоки за никел - 2in вкупни копчиња за вратите на кабинетот единечни дупки за дупки за модерни кабинети за кујнски орм

Копчиња за кабинети за хомиди 10 пакети, четки за фиоки за никел - 2in вкупни копчиња за вратите на кабинетот единечни дупки

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 10 копчиња на кабинетот, четкан никел, изработен од квалитетен не'рѓосувачки челик што ги штити влечењата од 'рѓосан СВЕТНА конструкција, но по приложување на нив, тие дефинитивно се чувствуваат цврсти. Мерења : Копче за единечна дупка со вкупна должина од 2in; дијаметар : 1/2in (12мм), висина : 1-1/4in (32мм). Белешки : Секое копче вклучува 1 инч и завртките беа одделно боксени, многу лесни за инсталирање. Современо Т -копче : Современиот дизајн на копчињата за фиоки се идеален избор за кујнски кабинет, плакарот за бања, гардероба во спална соба и фиоки, копчињата со никел ќе го направат вашиот дом попривлечен!. Вистинско задоволство : Најдобар квалитет и услуга е нашата цел, ако не сте задоволни од набавката, ве молиме контактирајте не. Ветуваме дека ќе ве оставиме без никакви грижи, ве молиме купете со доверба. Рачките Homdiy се добро изработени, овие влечења во кујнските кабинети имаат голема вредност за цената !! Точно хардверот што ви треба за реновирање на вашата кујна, рачките на вратата на кабинетот ќе бидат фантастични во вашата бања. Исто така, нашите рачки се безбедно спакувани и тие се ветер за инсталирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џфвухап Убави Копчиња За Пеперутки 2 парчиња Копче За Животни Мебел Декоративна Рачка За Влечење Хардвер За Домашен Кабинет Фиока

DEN 176.00

#Практично и декоративно интегрирано копче : работ на копчето за пеперутка е инкрустиран со пенливи кри�

Продолжување Фиока Тркачи Тежок Капацитет 2 Парчиња Тешки Слајдови Целосна Продолжување Топчести Лежишта Фиока Тркачи-Со Заклучување - Метал

DEN 1041.60

И Супер Тешки Фиоки Слајдови : Цврст, со функција за заклучување Задебелен челик со висока густина од 2,5 �

Master Lock 1523d Поставете ваша сопствена комбинација, 1 пакет, и комбинирано заклучување на шкафчиња за теретани и шкафови во училиштата,

DEN 2.00

Производ 1 : зацврстена челична окова за дополнителен отпор на сечење Производ 1 : Погодна комбинација за

Производител на патеки 18 Инчни Рефус Ранци Со Банџи Кабел, Обложени Ремени 24 Пакувајте Ранци На Големо На Големо За Деца Непрофитна

DEN 2.00

24 РАНЦИ ЗА УЧИЛИШТЕ : банџи ранци случај Вклучува 24 Ранци во асортиман на бои како што е прикажано ИЗГРАД

Кокосири решетката за пешкири 24 '' Полицата за пешкир за бања со двојни крпи шипки, држач за тоалетна хартија, држач за тоалети, SUS304 Wallид

DEN 2.67

◄ Екопријателски материјал ► Конструиран од Т304 не'рѓосувачки челик, решетката за крпи без 'рѓа X 1 Лесно

ВИЛКАСЕ 1 Сет Кабинет Врата Страна Песна Слајд Кабинетот Фиока Тркач Шини За Библиотеки Фиока Песна Пластична Фиока Тркач Песна За

DEN 163.84

Тастатура Лента Слајдови : Лесен за инсталирање, точни лизгање, отворен и затворање во склопот, се движа�

Брави на вратите на Кијансла, извори на мапата, магнетна врата магнетна затворање на бравата со прицврстувач поставени за стаклена врата од

DEN 228.80

Стаклена врата магнетна улога, бело пластично куќиште, магнетна сила, лесна инсталација, погодно за упо�

Двоен пешкир за кука за бања, монтиран со тешки од не'рѓосувачки челик, облечена од облеката, кука за плакари од кабинет, држач за сунѓери

DEN 223.84

【Тешка должност】 Направено од премија 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и водоотпорен Нашите куки

ГОРГКРАФТ 10 Бои Природни Фиоки Копчиња Скапоцен Камен Рачно Изработени Кристално Камени Кабинети Копчиња Овални Влечења Рачка Железни Завртки

DEN 377.44

+ [10 КОМПЛЕТИ КОПЧИЊА на КАБИНЕТОТ] : 10 комплети копчиња и завртки на кабинетот; околу 1,1 инч(27мм) долга, 0,9 �

Х-гајран кабинет гардероба врата со двојна топка, фати кафеав 32x28x13mm 4pcs (Ел Родило де ла Бола Добл де ла Порта Дел Армарио Де Армарио Се

DEN 1382.40

Име на производот : улов на топката на вратите; Материјал : Метал Димензија : 32 x 28 x 13mm / 1.3 "x 1,1" x 0,5 "(l*w*h); ​​�

Копчиња за фиоки Homdiy црни копчиња за кабинети Pack35 - HD9189BK цврсти копчиња за кујни за ормани црни единечни дупки за хардверски кабинети

DEN 1143.84

【Мерење】 : дијаметар 11 / 4 "(32мм); висина : 0,98" (25мм) 【2 завртка обезбедена】 : Ние нудиме завртка од 1 '' и 1,57''sc

Вилтс 10 парчиња мебел за мебел Врати допир мониста француска врата заклучување магнетна врата врева гардероба кабинет мебел фати кабинет

DEN 0.67

бакар Брави на вратите на кабинетот Овој хардвер на вратата од топката е погоден за фиоки, гардероби, ор�

Држач За Тоалетна Хартија Од Месинг Лајден, Антички Прстен За Крпи Ретро Држач За Рачни Крпи Закачалка За Хартија За Ролна Хартија Додатоци

DEN 2.33

РОТАЦИЈА од 180 ° : прстенот за крпи може да ротира 180 степени,да ги задоволи вашите различни потреби МЕСИН

Златна Топла Црна Кабинет Копчиња 30 Пакет Мат Црна Кабинет Копчиња Квадратни Црна Фиока Копчиња Црни Копчиња За Фиока Цврст Цинк Црн

DEN 1.33

Мерење : Должина : 13 / 20 Инчи( 29мм), Ширина : 19 / 20 Инчи(24мм), Висина : 19 / 20 Инчи(24мм), Должина на основата на коп�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.