• Новак
-Сата за решетката за копили за полиња, хонорарот за хонорар на пешкири, метална решетка за сушење на пешкири, решетката за палто за базен/со/65 * 20 * 110см

-Сата за решетката за копили за полиња, хонорарот за хонорар на пешкири, метална решетка за сушење на пешкири, решетката за палто

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Висок модерен метал со слободен држач за решетки за пешкири 2 Организатор на ниво за складирање и организација на бања до када или туш, држи бања, рачни крпи, мијалници Работ на отворено крпи е совршено за да го ставите насекаде во бањата или спалната соба. Просторот за зачувување, лесен за движење. Челична рамка, фино изработка. Голем дел од челик Нема страв од влага, без 'рѓа. Додаден простор за складирање во вашата просторија за бања со двостепено хонорарно метално решетка за пешкири и штанд за сушење на крпи со 4 шипки. Штандскиот ботон на кулата е опремен со гумени стапала за да се спречи да се лизне и да помогне да се одржи на место на која било површина. Висок модерен метал со слободен држач за решетки за пешкири 2 Организатор на ниво за складирање и организација на бања до када или туш, држи бања, рачни крпи, мијалници. Работ на отворено крпи е совршено за да го ставите насекаде во бањата или спалната соба. Просторот за зачувување, лесен за движење. Челична рамка, фино изработка. Голем дел од челик Нема страв од влага, без 'рѓа. Додаден простор за складирање во вашата просторија за бања со двостепено хонорарно метално решетка за пешкири и штанд за сушење на крпи со 4 шипки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Омуни Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања Грабнете Шини За Шини За Безбедност Зафати Шини, Нерѓосувачки Челик Нелизгачки Анти-Есенски

DEN 1.00

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Суета Природен Држач за Мазно Мермерно Ткиво, Држач За Ролна Хартија Со Отстранливо Акрилно Дно За Маси, Ноќни Штандови, Работни Површини

DEN 3.00

Мермер ИЗРАБОТЕНА ОД ЧИСТ ПРИРОДЕН МЕРМЕР : мермерната кутија за ткиво е изработена од 100% мермер Кутија�

Wxxgy полица за бања, вшмукување чаши wallидни решетки со 2 пијалаци пластична туш кади организатор држач за држач со складирање на лосион

DEN 1012.80

Избришете го wallидот за да го направите чист Отшрафете ги цицачите Прикачете ги цицачите на wallидот Затег

ДИДАДА Кристално Овална Бања Осветлено Огледало со светла 32х20 Инчен Овално Осветлено Огледало За Суета За Бања Кристално Овално ПРЕДВОДЕНО

DEN 2.33

?●Кристално Овално LED Дизајн На Огледало За Суета € Ова кристално овално led огледало за бања е 32 x 20 инчи �

Чакра Турска Крпа За Капење Поставете Луксузни Чаршафи За Капење, Крпи За Раце, Крпи За Перење - Комплет За Брзо Сушење Крпи За Колеџ, Бања,

DEN 1664.00

Чувајте го вашето тело ладно и освежено Повеќе апсорбира од дури и памукот Модерен безвременски дизајн.

CRODY Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Ѕид Планината L-Sgrab Барови За Бања, Пешкир Решетката, Бања Хром Нерѓосувачки Челик Антислип

DEN 2232.00

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Преклопна обвивка за када за када, капа на капакот за бања со бленда, капакот за преклопна табла за преклопување на кадата, задебелена 1,2 см,

DEN 1503.36

Издржлив водоотпорен материјал : капакот на кадата е изработен од висококвалитетни завртки за запечату

Тоалетна Четка Зукемс Креативна Силиконска Четка За Тоалет Со Основна Мека Четка Тпр Глава Од Нерѓосувачки Челик и Пп Рачка Додатоци За Бања

DEN 673.60

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

Пол полица за полици за туширање Mamart со држач за кука и сапун, лепила полица за туширање за бања, без дупчење црно -бела корпа за туширање за

DEN 444.80

【Голем капацитет за складирање】 Решетката за складирање на туширање може да се користи за чување и орг

кутија за Ткиво plplaaoo, Кутија За Ткиво На Лицето, Дрвена Кутија За Ткиво Ретро Убава Декоративна Кутија За Складирање Хартиени Крпи

DEN 748.80

€®Дизајн На брава} дрвената кутија за ткиво користи дизајн на тока за да спречи лесно отворање на капак�

ВИТПАК Нордиските Минималистички Бања Бања Тоалет Четка Држач Нерѓосувачки Челик Рачка Чистење Четка Тоалет Четка Постави Бела

DEN 1342.40

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нерѓосувачки челик Карактеристики : ergономски дизајн, задебелени букви и п

BKDFD квадратни пластични држачи за тоалетна хартија кутија за домаќинства дневна соба тоалетна хартија салфетка кутија за складирање

DEN 3.00

Убави линии со удобен допир Екстракција на хартија за крпи, удобно и брзо Користете го како домашна деко

PRETYZOOM 2pcs Божиќна Кутија За Ткиво Држач За Капак Ткаенина Салфетка Хартиена Кутија За Пумпање Дозер За Хартија Држач За Ткиво На Лицето

DEN 1.67

Божиќна кутија за ткиво : тоа е многу повеќе кутија за ткиво, но прекрасна рачна изработка Божиќна кутиј�

Tfiiexfl Едноставен Држач За Четка За Заби, Држач За Чаши За Миење Уста, Бесплатен Креативен Држач За Паста За Заби За Багажник За Приврзоци

DEN 4295.36

Материјал : Смолата има добра отпорност на абење, безбедност и заштита на животната средина, извонредна

Када за капакот на када за када, лента за преклопување ПВЦ пластична плоча за прашина, капа на капакот за бања, трајно изолационо покритие

DEN 2.67

✅ Чувајте топло / испуштање на прашина : Оваа када плоча ја задржува прашината од кадата кога не ја корис

ДМУНИЗ Пешкир Лавици Пешкир Решетката Пешкир Бар Пешкир Стакер Нерѓосувачки Челик Пешкир Полица Ѕид Монтирани Бања Бар Бар Хотел Дома

DEN 1112.00

Бар За крпи [И Издржлива Структура] : Изработен Од Издржлив Цврст Материјал Од Нерѓосувачки Челик Гарант

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.