• Новак
Ајфелова кула лаванда маска за спиење за жени мажи меки и удобни маски за очи, блокирајќи го слепите прилагодливи ноќни око за очи за патување

Ајфелова кула лаванда маска за спиење за жени мажи меки и удобни маски за очи, блокирајќи го слепите прилагодливи ноќни око за очи

Вреднување на стоката:
DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма

Премиум материјали - Нашата обвивка за сенка на очите изработена од квалитетен полиестер, ткаенината е лесна, мазна, мека, дише и kindубезна кон вашата коса и кожа Ефективно засенчување - ова контурирано слепило се вклопува совршено над очите и мостот на носот, штити од секаков вид светлина. Удобно спиење - Оваа маска за спиење може да го блокира надворешниот воздух и да апсорбира здрав кислород за да ги задржи очите ладни, одлични за суви очи и несоница, давајќи ви добар ноќен сон. Повеќекратни намени - мека и лесна покривка на очите, лесен за носење и погодно за секоја пригода каде ви е потребна пауза, како што е работа за смена на јога за патување за спиење. Исто така е совршен подарок за семејството и пријателите. Универзална големина - 9.9inch маска за очи за спиење со прилагодлива еластична лента, за сите глави со големина за да избегнете затегнатост и да обезбедите удобно носење! Совршено за секојдневна употреба од возрасни и деца. Спецификации : Големина : 9.9inch Материјал : Полиестер печатење : Единствена еднострана пакување за дизајн на печатење : 1x Карактеристики на капакот на окото : Прилагодливо еластично покритие на очите, одговара на сите големини на главата, избегнува затегнатост и обезбедува удобно вклопување, погодно за мажи и жени, возрасни и деца. Ткаенината е лесна, мазна, мека и дише, пријателска за вашата коса и кожа. Совршено се вклопува над очите и носот, се прикажува надвор од светлината и ви дава удобна околина за спиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВРЗАНИ Панделки Ѕид Врата Виси Вештачки Невен Цвеќиња Венци Бандханвар Торанс Со Златни Ѕвона - Домашни Украси За Влезот На Влезната

DEN 3.00

Пакетот Содржи : 1 Вештачки Цвеќиња Од Невен Венци Банханвар / Торанс Со Златни Ѕвона Донесете ги дома ов�

Налепници ST4U Rhinestone 4 чаршафи со повеќе болни налепници собрани во облик на кристална налепница за деца DIY занаетчиски картички Скрипкирање

DEN 185.44

Повеќекратни бои : Залепете на скапоцени камења : Црвена, жолта, зелена, сина, розова, розова црвена, тран�

Козметичка Торба ТБУОБТ За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, школка корален океан дрвена зелена

DEN 1.33

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

Ноќна Мачка Плажа Шатор Плажа Сенка Шатор Засолниште За Сонце За Пикник На Отворено Кампување ЗА Кампување УВ Заштита UPF 50+ со Сидро За

DEN 3.00

?Широк Простор Во Сенка?Отворената големина на засолништето за сонце е 7 х 7 стапки Сенката е доволно шир�

Голдгифтидеас Сребрен Панчмухи Дија Поја Тали Сет, Вратете Подароци За Затоплување На Куќата И Туш За Бебиња, Индиски Поја Предмети Сребрени,

DEN 624.00

Материјал : Сребрена, Димензии : 10 СМ, Пакетот Содржи : 5 Торби Панчмухи Дија И Дизајнер Потли , (Секој прои�

Боксоно пластични ланци бариери ЛИНК ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА БЕЗБЕДНОСТ ПАРГИНГ ПАРГИНГ Пластични ланци за декоративна градина ограда 2mx6mm бело

DEN 1.33

Синџир за пластични бариери со висока јачинаСесто раствор за употреба со толпа како безбедносни бариер

AUNEVN тавански ламба тавани со тавани со ламба боја на детски вентилатор, светло, едноставна модерна тавана вентилатор, светло за спална соба

DEN 2.33

Стаклена абажур, мат процес, добар пренос на светлина, лесен за Тело на метална ламба, антикорозија и ант

Добра Торба За Шминка Тоалетна Торба За Патување Организатор За Шминка За Торба За Гаргара Со Голем Капацитет За Мажи Жени, Козметичка

DEN 239.84

Држачите за четки се дизајнирани за складирање на вашите четки за шминка, четка за заби, чешел итн Целос�

Крајдо Златен сидро црно бело лента за фиоки за фиоки за рачки 4 парчиња тркалезно копче за кабинети со завртки погодни за домашна

DEN 2.00

Материјал : Изработено од висококвалитетни стакло и ABS материјали, не згаснува лесно Површината е рамн�

Комплет за период на тинејџери, кутија за прв пат, комплет за менструација за девојчиња, комплет за пубертет на тинејџери, подарок за

DEN 0.33

3 санитарни салфетки Овие санитарни салфетки се индивидуално спакувани, удобни, тенки и имаат крилја 3 о

Држач За Крпи Решетка За Крпи Монтиран На Ѕид Декор За Бања Наметка За Бањарка Мотор За Облека Дома Во Предградие Организатор За Складирање

DEN 223.68

●Држете до 4,4 килограми ● вклучувајќи 4 мали куки, задоволете ги вашите потреби за складирање на мали п�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.