• Новак
Подлога за стапала, Пренослив Статички Ремен, За Жени Професионална Употреба Мажи Општа Намена

Подлога за стапала, Пренослив Статички Ремен, За Жени Професионална Употреба Мажи Општа Намена

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Во употреба, ременот за зглоб е во контакт со кожата и жицата за заземјување е заземјена директно за максимална ефикасност Во употреба, ременот за зглоб е во контакт со кожата и жицата за заземјување е заземјена директно за максимална ефикасност. Ставете го овој антистатички ремен за зглоб, кој може безбедно да статички електрицитет генериран во човечкото тело во рок од 0,1 секунда. Се користи за испуштање статички електрицитет од човечкото тело, ослободен од мешање од статички електрицитет. Изработен од висококвалитетен материјал, удобен за носење, може да ви обезбеди добар ефект на користење. Внатрешниот слој на еластичната лента е ткаен со статичко предиво, а надворешниот слој е ткаен со обично предиво. Во употреба, ременот за зглоб е во контакт со кожата и жицата за заземјување е заземјена директно за максимална ефикасност. Во употреба, ременот за зглоб е во контакт со кожата и жицата за заземјување е заземјена директно за максимална ефикасност. Ставете го овој антистатички ремен за зглоб, кој може безбедно да статички електрицитет генериран во човечкото тело во рок од 0,1 секунда. Се користи за испуштање статички електрицитет од човечкото тело, ослободен од мешање од статички електрицитет. Изработен од висококвалитетен материјал, удобен за носење, може да ви обезбеди добар ефект на користење. Внатрешниот слој на еластичната лента е ткаен со статичко предиво, а надворешниот слој е ткаен со обично предиво. Антистатичкиот ремен е уред кој се носи на зглобот на човечкото тело за ослободување на акумулираниот електростатско полнење на човечкото тело. Се состои од еластична лента, копче за прицврстување, кабел за пружина, заштитен отпорник и приклучок или коллет. Внатрешниот слој на еластичната лента е ткаен со статичко проводно предиво, а надворешниот слој е ткаен со обично предиво.Карактеристики : 1. Се користи за испуштање статички електрицитет од човечкото тело, ослободен од мешање од статички електрицитет.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Name:
Anti-static ankle strap
Winding line:
PU
Static decay time:
0.1s
Conductive fiber spacing:
1mm
Resistance:
0.1Ω
Winding length:
about 45cm / 17.7in
Wight:
33g / 1.2oz
Package list:
1 * Ankle Strap:
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиент

4 унца космо тркалезни шишиња, миленичиња пластично празно полнење без БПА, со мат сребрена притискање надолу со капачињата на дискот

DEN 1.00

Пакет од 12 празни и полнење шишиња со 12 капачиња на дискот Шишињата во облик на тркалезна / куршум се изр�

Врбови 6 -инчен сукулентен тенџере со дренажа - плиток сукулентен засадувач со сјајна бела завршница и златна облога - не се вклучени растенија

DEN 319.68

Издржлив, највисок квалитет на порцелан со сјајна завршница Иновативен дизајн со две парчиња со дното ш

ПАРКЕР 17А34Ц21А4БД Затвори го блиску дополнет филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, метална чинија со мерач на видување,

DEN 4687.52

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Компјутерска столица на тркалото , тркалезна прилагодлива столица со зелено синтетичко кожено седиште , прилагодлива висина 45-55 см , Поддржана

DEN 3199.84

Пу Континуирано прилагодлив на висината, хидраулична пролет за притисок на гас Лесен и подвижен, но здр�

Случај за држачи компатибилен за AirTag, скриен мек силиконски држач за држач за GPS Tracker со невидлива игла за деца, побезбеден од нараквица,

DEN 2.67

【Нов специјален дизајн】 Посебен дизајн за луѓе кои треба да користат воздушен пат, но не сакаат другит�

Електромагнетско поле за електромагнетно поле Мини мобилен телефон Тестер за зрачење, жолт преносен ЛЦД без батерија погодна за канцеларија за

DEN 495.84

☞ 【Голем дисплеј】 31 / 2 цифрен LCD за лесно гледање од страна на корисникот ☞ 【Кратко време на земање при

Рачно изработени модели на матрици од срца од Студиор12 | Уметност и занаети за деца | Позадини со срцеви картички за белешки за книги

DEN 1.67

Стил : Лесно создадете совршени додатоци за да ја направите вашата куќа куќа одлична за подароци или еми

Womenените шал обвива гроздобер бохо во боја блок бујни плетени кардиган џемпери рабна полите отворена предна шал наметка есен зима

DEN 227.20

женски кардиган Кардигани за увезени жени За големината : Ве молиме изберете ја големината според табел

Women'sенски големо замав здолниште мрежа секси сингл слој возрасни подуени здолништа мини туту здолништа танцувачки девојки половина

DEN 3.33

100% полиестер Препорачуваме да изберете поголема големина Здолниште за затворање на жени Ново здолништ�

Facraft Тој е во воскреснатиот знак на вратата религиозен велигденски вкрстен декор знак за венец за влезна врата, гроздобер цветен велигденски

DEN 111.84

【Тој е знак на воскресна врата】 : фармата што ја воскресна декор, знак мери приближно 8 "x15", соодветна го�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.