• Новак
Светла забавна етничка шема кристална пепелник цигари и цигари држач за фиока за пепел

Светла забавна етничка шема кристална пепелник цигари и цигари држач за фиока за пепел

Вреднување на стоката:
DEN 254.08

Пристапност
Во достапна форма

Ци Материјал : Овој стаклен пепел е изработен од кристално стакло, стабилно и цврсто, мазно и сјајно, пепелниците што се лесни за чистење и не-лизгање на дното, е убаво да се користи и замолчи при движење. Големина : Ова е 3,3 инчи кристални пепелници во тркалезна, висина од 1,4 инчи. Glass Ashtray за цигари е доволно голем за да стави многу копчиња, што е совршено за група пушачи кои имаат мал говор или имаат бизнис. И слотовите се доволно големи за да ги држат цигарите. Убав дизајн : Цигарскиот пепелник за внатрешен двор е направен добро, убав и тежок со одличен сјај за завршување за елегантен изглед. Загрижете се дека ќе падне лесно. Погодно : Цигарите од пепел се погодни за затворено и на отворено, не само за дома, туку и за канцеларија, ресторан, бар за употреба. Садот од цигара од пепел ќе ја украси вашата канцеларија, дома и добро продавница. Пепелката за цигари со убав дизајн ќе ги направи вашите соби помодерни и смешни. Услуга : Ние нудиме пријателска услуга за клиенти! Ако имате какви било прашања во врска со декоративните цигари од пепел, слободно контактирајте со нас. Материјал : Овој стаклен пепел е изработен од кристално стакло, стабилно и цврсто, мазно и сјајно, пепелниците што се лесни за чистење и не-лизгање на дното, е убаво да се користи и замолчи при движење. Големина : Ова е 3,3 инчи кристални пепелници во тркалезна, висина од 1,4 инчи. Glass Ashtray за цигари е доволно голем за да стави многу копчиња, што е совршено за група пушачи кои имаат мал говор или имаат бизнис.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SOIMISS Модни очила 3 ​​парчиња Очила за сонце за сонце Смешни чаши за пиво за очила Хавајски лето пиво забава костум за очила за очила

DEN 1550.40

Креативни реквизити за фотографии изработени очила за очила за забавни носи на пиво Дизајн на чаша за п�

Иридесценција Пластични Чаршафи Ласерска Маса Опфаќа Холографска Фолија За Девојка Партија Свадба Диско Танц Роденден Празник Сирена Партија

DEN 2.33

Светкав метален изглед : ласерскиот пластичен капак на масата има сјаен холографски дизајн; креативнио�

Плус Големина Женски Долг Фустан Со Долги Ракави Фустан За Забава Со О-Врат Божиќен Костим Крпеница Од Тантела Неправилни Фустани Со

DEN 335.84

100% Полиестер плус големина свадба гости фустани Затворање на копчето свадба гостин фустани цветни кокт

4 x9 гумен ракав цевка Пневматски тапан Sander + 5 парчиња 120 решетки за пескарење на тапани за алуминиумски оксид за пескање додатоци за обработка

DEN 959.84

[По продажба] Гаранција на производителот 90 дена од датумот на купување Ние сме посветени да обезбедиме

Торби за урината за еднократна употреба, 1/4 пакувања за кампување со пилиња за кампување, за еднократна употреба уринали, повраќаат торби

DEN 2.33

Дизајн на голем капацитет и унисекс со капацитет од 700 мл, нашите торбички за еднократна употреба се сов

10 парчиња Mf58 NTC Термистори Термички Отпорници Со Висока Чувствителност, Sensономски Чувствителни Температурни Сензор Сонда Степен Целзиусови

DEN 657.60

Термистор со висока Точност со грешка од 1%Ergономскиот дизајн обезбедува лесна инсталација и прецизни р�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.