• Новак
Галакси Таб а7 лајт 8,7 инчи 2021 Таблет Случај Со Слотови За Картички/Џеб За Документи, Dteck Flip Кожен Држач Заштитен Капак За Samsung Galaxy Tab a7 Lite 8,7 инчи SM-T220/SM-T225, Црвено

Галакси Таб а7 лајт 8,7 инчи 2021 Таблет Случај Со Слотови За Картички/Џеб За Документи, Dteck Flip Кожен Држач Заштитен Капак

Вреднување на стоката:
DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

€КОМПАТИБИЛНОСТ q : оваа заштитна кутија е наменета САМО За Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 Инчен Таблет 2021 (МОДЕЛ T220/T225) ☞ ☞ ☞ Љубезно забелешка : Табулаторот Галакси А7 Лајт 2021 самиот таблет нема можности за спиење / будење за да нема случај што ја нуди оваа функција. ●ПОКРИВАЊЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО/ЗАШТИТА q : премиум синтетичкиот (СТП) кожен капак со надворешно магнетно затворање и мекиот ентериер на куќиштето TPU може совршено да обезбеди целосна заштита од капки и гребнатини. ●СЛОБОДНИ РАЦЕ И ПРИЛАГОДЛИВ АГОЛ● капакот е способен да се преклопи и да го трансформира куќиштето во хоризонтален држач за гледање со 2 прилагодливи агли за повеќе намени како пишување, читање или гледање без да го држите. ●ДРЖАЧИ ЗА КАРТИЧКИ и ЈАМКА за ИГЛА ● постојат 2 слотови за картички за ставање картички, пари или фотографии. Исто така, постои еластична јамка зашиена одзади за држење на едно игла додека сте во движење. ●ПРЕДЕН ЏЕБ●преден Џеб За Документи за чување на вашите визит-картички, банкарски картички, белешки, сметки или други personal припаѓа додека сте во движење. Модел На компатибилност : ➦ Специјално дизајниран За Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 инчен ТАБЛЕТ SM-T220/T225 (Ослободување 2021) Карактеристики : Изработен од синтетичка кожа и флексибилен мек TPU отпорен на удари.

Главните карактеристики

Избор на клиент

С-ПОЛЖАВ-Оо Дрвени Тесто Долги Чинии Декор, Багет Сад Дрвени Големи Тесто Сад Централни парчиња За Дома, Рустикален Дрвен Декоративен

DEN 0.67

●Природен декоративен сад од пауловнија : совпаѓајте со стилот на мебел и стилот на трупците со декорац

Чанта за шминка униси, Cosmпска Торба За Козметика Со Цвеќиња За Коњи Пренослива Торба За Патнички Воз Организатор На Футроли Алатки

DEN 2.33

Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 65 см, со затворен патент, има многу области за с

Кабилок 1 парчиња Лавици За Сушење Кутија За Складирање Рамни Садови Керамички Садови Садови За Јадење Решетка Лажица Кујнски Нож Држач

DEN 1.67

керамика Решетка За Сушење прибор : Доаѓа со керамичка подлога, може да ја докаже вашата маса од влажна...

Ве молиме, не го блокирајте знакот за благодарност, без знак за паркирање, 14 x10 инчи .40 Бесплатен алуминиум, УВ заштитен, трајно мастило,

DEN 159.84

„Ве молиме, не блокирајте го знакот за благодарност“ Светла и алармантен зеленобел дизајн, убав и iteубе

Кабилок Метал Штанд 3 парчиња Држачи За Чаши За Јајца Држач За Послужавник За Јајца Варени Јајца Силиконско Јајце се залага За Појадок Бранч

DEN 2.67

Изработен од силиконски материјал кој е доволно издржлив, флексибилен, нелеплив и еднократно Држачи За

Заклучување На Фазер на камери со вентили, Елиминирајте Ја Алатката За Поправка На Бучава Со Бучава Со Бучава Со Висока Цврстина алуминиумска

DEN 109.92

Издржлив Материјал : алатката за поправка на бучава со Камери е изработена од материјал од алуминиумска

Доминатрикс фан преклоплив бамбус коло рејв рака навивачи доминатрикс бдсм плескаше зборови изрази смешни изјава замолчени подароци

DEN 344.32

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

Циеео 10 парчиња Шаблон За Исечоци За Ноќта На Вештерките Матрици За Азбука За Деца Занаетчиски Вештерки Цртање Шаблон За Бележење

DEN 0.67

Матрица од тиква : Идеална за употреба со боички, обоени моливи, маркери или боја Слон Матрица : можете да

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.