• Новак
Темно кафеава човечка шива на стаклени очи 30 мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети со накит - сет од 2

Темно кафеава човечка шива на стаклени очи 30 мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Пар од 30 мм темно кафеави човечки очи со јамки поставени во копчињата на копчињата Овие се незаборавни стаклени дизајни за очи во темно кафеава боја. Тие сигурно ќе ги направат вашите уметнички проекти хит!. Одлично за додавање на воодушевувачки елемент на вашето рачно изработено полнето животно, капчиња суштество, уметничка кукла или друг проект за мека скулптура. Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Стаклените кабохони за очи се изработени со рака и прицврстени на копчето за сребрен тон со јамки на задните страни. Одликувајќи се со уникатни дизајни за стакло око, што ги создадов дигитално, овие кабохони сигурно ќе ги направат вашите креации хит! Совршено за правење кукли или накит. Направено со висококвалитетно отпечаток на мојот дигитален дизајн и прикачен на стаклена купола од кабохон со смола од дијамантска глазура и ставена во рамки со сребро позлатена. Овој список е за пар очи. Рефлексиите на кабохоните се од осветлувањето, нема во вистинскиот дизајн на очите. Дизајнирано и создадено од дизајни со брада на Меган.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сликарство на Амстердам од Клод Моне DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни, 5Д целосна рунда дијамантска слика за сликање за вез

DEN 832.00

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

50 парчиња столпчиња со тркалезно копче Сребрена кожа кожена кожена кожена боја месинг од месинг кожни кожени завртки во Чикаго за занаетчиски

DEN 3.00

Метален материјал : Законот за тркалезно копче е изработен од месинг материјал со добра цврстина Металн

HHSEYEWELL 5D DIY комплети за возрасни деца почетници ГЕМ АРТ со дијаманти околу домашно украсување на плажа на плажа | Планина | Класичен |

DEN 820.80

Домашен декор : Откако ќе ги завршите вашите скапоцени камења и занаети, тоа прави убав и уникатен додат�

Слот Пандер значка дупка за удирање алатка за рака, држена лична карта, слот за картички, метал Панч за лична карта ПВЦ хартија хартија

DEN 290.08

【Трајни и силни】 Панчарот усвојува метална структура обезбедувајќи ја нејзината издржливост, неерози

Креативно креативно кристално мајчино материи за моделирање на брошеви иглички за божиќни свадбени подароци за жени професионален

DEN 772.80

Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, �

24 парчиња пиштол со топол лепак силиконски прсти за заштита на прсти капаци, топли лепилки нараквици за заштита на прсти за заштита на

DEN 3.00

❤ Заштедувате прсти : се спротивставувате на загревањето до 300 степени центри ❤ Многу намени : Оние зашт

Среќнајами 4 парчиња мечка во облик на пена бела стиропор форми DIY полистирен моделирање на пена форми за занаети DIY роза мечка цвеќе

DEN 399.84

? Пена мечка полистирен бело моделирање скулптури од стиропор за топка за цвеќе за украсување на забави

6/12/15 парчиња Поставете мини удари за записи рачно изработени секачи за занаетчиска калико печатење DIY цветна хартија занаетчиска

DEN 70.40

Занаетчиски дупки за удари : Додадете го овој облик на дупка во облик на вашите занаети и можете да започ

Тешко море на Порвил Сликарство од Клод Моне DIY 5д дијамантски комплети за сликање DIY уметности занает за домашни декор за роденденски подароци

DEN 193.60

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.