• Новак
024-23238-001 - Оем Надградена Печка Вентилатор Мотор 1 КС 115 Волти

024-23238-001 - Оем Надградена Печка Вентилатор Мотор 1 КС 115 Волти

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Мотор ЗА Вентилатор НА Оем Печки Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Мотор ЗА Вентилатор НА Оем Печки. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Мотор ЗА Вентилатор НА Оем Печки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Флексибилен прицврстувач Мултиметар, JADPES со висок прецизен дигитален мултиметар рачен флексибилен AC 3000A мембрана на мерачот на мерачот

DEN 2.00

Овој флексибилен мерач на стегање е преносен рачен професионален детектор што ја мери струјата и фрекв�

Вакауто Дигитален Мултиметар Дигитален Мултиметар 1 Поставете Автоматски Мултиметар Електричар Користете Мултиметар Професионален Мултиметар

DEN 274.88

СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, бакарни материјали, овој мултиметар е безбеден и издржлив, има долго време на сервиси�

Филект 10 парчиња СМД Осигурувач еднократно 0402 СМД Осигурувач 32В 3А Површинска Монтажа Чип За Ком-Комуникација Прекумерна Заштита

DEN 163.84

①Димензија+ Големина : 1х0, 5мм / 0,04 "х0, 02"; тип На Осигурувач : едно време;Максимален напон : 32В;Максимална С

WDBBY дигитален мултиметарски мерач на пенкало, паметен DC AC Voltmeter Автоматски опсег на напон на напон на напон Тестер алатка за тестер

DEN 3205.28

Максимален приказ : 2000 брои ADMS1 CL / X1 : EBTN дисплеј Дебелина на мерачот : 1,5 см Тест за напон на DC : 400 V ± (0,8%+3) Т�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.