• Новак
Roline HDMI/DP Switch 2-насочна резолуција во целосен HD квалитет поддржува HDCP | Црна

Roline HDMI/DP Switch 2-насочна резолуција во целосен HD квалитет поддржува HDCP | Црна

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Roline HDMI / DP Splitter 2-насочен за пренесување на слики од компјутер или лаптоп на екран, проектор или Beamer The Roline HDMI Video Splitter овозможува сигурна репродукција на сигнали за слика и звук од до два HDMI или Display Port уреди до уредот за прикажување без никаква загуба без никаква загуба без никаква загуба без никаква загуба без никаква загуба без никаква загуба без никаква загуба без никакви загуби на квалитет На пример, видео форматите од два компјутери или тетратки можат да се дистрибуираат на терминал, како што е монитор, ТВ или проектор. Тестиран адаптер за електрична енергија за напојување е вклучен во испораката. Приклучоците од типот А се прецизно исечени, така што приклучоците се цврсто седат во куќиштето и не може да има неочекувано мешање. Висококвалитетното метално куќиште го подобрува заштитата на сигналите и обезбедува апсолутно пренесување на податоци без мешање. Сплитер на Roline HDMI е особено погоден за професионална употреба, на пр. За цели на обука или во рекламирање. Белешка : Не е потребен софтвер. ❱ Технички спецификации • Вид на производот : HDMI Видео прекинувач • Максимална резолуција : 1920 x 1080 пиксели • Влезови на видео : 2 x HDMI / DP Jack • Излез Видео : 1 x HDMI штекер ❱ Предности ✓ Цврсти метални куќи ✓ Прецизни приклучоци за приклучоци ✓ Индикатор ✓ Индикатор за индикатори ✓ Индикатор Светла ✓ испишани слотови ✓ Поддржува HDCP ✓ Вклучен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пластично пластично пенкало со монистра со монистра, асортиман на пенкало за пенкало за пенкало со мушка, црно мастило пенкало со дополнителни

DEN 0.67

Сет на пенкало со топка : Постојат доволно пенкала за монистра со различни лушпи во боја, кои се црвени, с

DCMWX регулирани конвертори на напон 12V24V на 27V автоматско засилување на засилување на авторот за напојување на автомобили Влез DC9V-36V излез

DEN 534.40

Влезен напон : DC12 V 24 V (9 V36 V DC); Излез : DC 27 V 8 A MAX; Конвертор на моќност на неизолиран DC / DC Направено од увезе�

Тбуобт Козметичка Торба За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалет Патување Подарок, Мачки Цртан Филм Животно Срце Цвет

DEN 191.84

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

Gjcqzq патеки светла викторијански стил на отворено водоотпорен водоотпорен уличен пол улични светла Вила градина декоративен пејзаж светло анти

DEN 0.33

Извонреден изглед : Оваа ламба за столбови им дава на вашите гости најтопли добредојде со оваа надвореш�

Куки за закачалка на UPKOCH под куки за кабинети, куки за ротација од 360 ° за прибор, лепило за лепило за лепило за лепило за виси куки за кујнски

DEN 97.60

? Тешка должност Може да носи тежина до 3 килограми ? Заден дел од куките е самолеплива лента со лепило...

Преносни Анти-Рчењето Спиење Уред, Паметни Анти ' Рчењето Уред, Безбедно &засилувач; Удобно Решение За Проблемот Со Спиењето Алатка За Жени

DEN 2.00

Дизајнот за ergономско вклопување и пријатно за кожата , удобно носење и прилагодливо лабаво јаже ви овоз

ЛЕВЛО Елса Принцеза Козметички Шминка Торба Замрзнати Филм Фанови Подарок Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни Отколку Што Мислите

DEN 1.67

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Овошен инфузер Шише со вода-Изолирано спортско шише-Флип Торт Трамок Тумблер-Доказ за протекување, ShatterProof, БПА без Тритан пластика со здрава

DEN 383.84

Зошто здрава хидратација : Најдоброто овошје инфузионирано шише со вода, направено со трајна пластика Б

Смирување 4 Парчиња Маргаритки Среќен Роденден Банери Насмевка Лице Роденден Банер Бохо Гроув Дејзи Цвет Балон Венец За Дејзи Ретро Хипи Бохо

DEN 191.84

Гроув Бохо Декорации За Забави На Маргаритки : пакетот доаѓа со 2 парчиња бели банери за маргаритки, 1 пар

NuWave Дует Притисок Шпорет, Воздух Фритеза &засилувач; Скара Комбо Шпорет Со Отстранлив Притисок И Воздух Пржете Капаци, 6qt Нерѓосувачки Челик

DEN 2559.84

ПОБРЗО ХЕДИЕР ГОТВЕЊЕГответе оброци до 70% побрзо кога готвите под притисок и уживајте во нежна, крцкава,

Луксузни корејски Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик со 2 парчиња Стапчиња За Јадење Одмор Метал Во Јапонски

DEN 2.33

За разлика од пластичните и керамичките материјали, по соодветна заштита, материјалот од нерѓосувачки �

Електрични инвалидски колички за возрасни, лесен стол за преклопување на инвалидска количка опремена со литиум батерии со висок

DEN 3.33

[Лесен и преносен] : Нашата електрична електрична столица за преклопување прифаќа умен паметен дизајн н�

Автомобил Грејач, Пренослив Автомобил Грејач Автомобил Вентилатори 12v Брзо Греење Одмрзнување Одмрзнувач Демистер 2 во 1 ладење&засилувач;

DEN 3.33

Забележете дека излезот на запалката не е помал ОД 12 V / 12,5 A / 150 W Оштетувањето на вашиот автомобил ќе се

Смешни Куче Мајка Подароци За Кутре Подароци Шминка Торба Хипи Подароци Патување Тоалет Торба Ретро Цвет Бохо Виножито За Миленичиња

DEN 191.84

Ретро Тематска Торба Во Хипи Стил : нашата торба за шминка е живописно испечатена со модели на хипи стил

Мултифункционални тест-светлосни светлосни тестови на автомобилски кола, двојни сонди Алигаторски прицврстувачи на двонасочен со

DEN 127.84

Сонда за тестер на автомобилски кола изработена од челик со голем клип на алигатор за удобна операција �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.