• Новак
Yimi bifocal очила за читање анти-сина светлина/ UV400 читатели на сонце далеку и во близина на двојна употреба за мажи жени гроздобер очила- 2 пакувања

Yimi bifocal очила за читање анти-сина светлина/ UV400 читатели на сонце далеку и во близина на двојна употреба за мажи жени гроздобер очила-

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Увезени Не поларизирани. Ширина на леќи : 59 милиметри. Мост : 17 милиметри. АРМ : 140 милиметри. √ultra HD безлочно бифокално читање очила за сонце - очила за сонце за бифокално читање имаат две зони за визија, горната зона за далечина и долната зона за читање на вашите омилени книги, весници или списанија, кои работат според вашето избрано зголемување. Лесни и издржливи беспрекорни бифокални очила за сонце совршени за читање на отворено и гледање на долги растојанија. √ Читање на очила за очила за сонце -висина на леќи е 42мм (1,65 "), должината на рамката е 127мм (5"), ширина на леќи е 59мм (2,32 "), ширина на мостот е 17мм (0,67"), должината на раката е 140мм (5,51 "). √ Зелени бифокални леќи-Овие неполаризирани леќи имаат UV400 заштита и блокираат 100% од UVA и UVB зраците. Овие леќи се од суштинско значење за долгорочна заштита на очите кога се надвор и околу. Овие бифокални читатели ја обновуваат вистинската боја и ги елиминираат рефлексиите и распрснатите светлина , дозволувајќи ви да видите појасни, помеки пејзажи. Погодни за сите климатски и метеоролошки услови. √ Не може да се искористи, лесен, удобен - класичен дизајн на подлогата на силиконски нос, удобно да се носат долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ANYLUV Сина Светлина Блокирање Очила Мажи Компјутерски Игри Сини Очила Екран Менс Сина Светлина Блокатор Очила Правоаголник Метална рамка

DEN 991.84

RATE ЦЕЛОКУПНА СТАПКА НА СИН БЛОК : 99% ANYLUV Синиот Светлосен Штит ги штити вашите очи со филтрирање на најшт

РЕКИ Сини Светлосни Очила За Жени, Компјутерски Очила За Жени Блокирање На Сина Светлина, Преголеми Очила За Филтрирање На Сина Светлина, Очила

DEN 287.84

ПОДОБРЕНИ СИНИ СВЕТЛОСНИ ЛЕНТИ : за разлика од другите сини светлосни очила на пазарот со силно затемне�

Мултифокална Варифокална Прогресивна Женска Стилска Кафеава Овална УВ400 Преодна Фотохромна Речиси Далечно Стакло за Читање +1.0~+3.0

DEN 431.84

Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа АнтиРефлектирачки слој слој Ширина на објективот : 55 милим

Комплет За Патување Со Контактни Леќи Тиокви, Отстранувач На Контактни Леќи Со Пинцети За Почиста Мијалник и Мека Лажичка За Патување

DEN 127.84

Безбедносен Материјал За Контакт Со Очи : бпа бесплатно, тоа е поудобно и хигиенско отколку да ги корист�

Игри Очила | Сина Светлина Блокирање Очила | Пресретнување /Оникс Од Гунар|, УВ Светлина, Анти-Рефлектирачки За Заштита &засилувач; Намалување

DEN 577.60

Пресретнувањегаминг И Компјутериевеа Подобрете ги перформансите и заштитете ги очите со помош на пате�

Аквано Стилски Дизајнер Сино Светло Блокирање На Компјутерски Очила За Читање Мода Против Замор на Очите/УВ зраци Со Читачи На Пинг-Шарки За

DEN 3.00

●МОДЕН ДИЗАЈНЕР ЖЕНСКИ ЧИТАТЕЛИТЕСмоден дизајнер на рамка за читање очила ажурирани со забавен и шаре�

Гаоје 6 спакувајте Преголеми Очила за Читање За Жени Стилски Сино Светло Блокирање Против Оптоварување На Очите Читачи На Компјутери Пролетна

DEN 319.84

Читатели за жениочилата за читање со сина светлина гаој користат поликарбонатни леќи, и СО ув400 и со ште�

АКВАНО 4-Пакет Сина Светлина Блокирање Очила За Читање Жени, Моден Дизајнер Мачка Око Компјутерски Читачи Филтер УВ Зраци/Отсјај

DEN 383.20

Quano Стилски Дизајн Очила За Читање QuanoЛесни Текстура гроздобер дизајн рамки ве направи повеќе стилски У�

Различни Бои Гроздобер Метални Обележувачи, Подарок За Жени Мажи Читатели Библиотекар Мајка Дама Женски, Цртан Филм Божиќ Бонбони Трска

DEN 1408.00

Должината на обележувачот е 5,5 инчи / 14 см Обележувачите направени од нерѓосувачки челик, издржливи, отп�

ЕМР-Тек Киклопи Сини Блокирачки Очила. Анти-Сини Блокирачки Компјутерски Очила Црвена леќа За Блокирање И Сино Светло И Зелено Светло |

DEN 0.33

Титаниумска рамка Сини / Зелени Очила За Блокирање : нашите леќи ја блокираат целата сина светлина и цел�

Метални Фотохромни Очила За Читање За Мажи Жени Со Прилагодливи Влошки За Нос, Сина Светлина Што Ги Блокира Очилата За Читање Сонце

DEN 1483.20

Очила за сонце и Очила За Читање : очилата може да се префрлаат помеѓу очилата за читање и очилата за сон�

5 ПАРЧИЊА Мини Очила За Сонце Очила За Очила Микрофибер Очила За Чистење Мека Четка Очила За Чистење Очила За Сонце Клип За Чистење

DEN 124.32

пластика СПЕЦИФИКАЦИЈА Боја : ќе бидат испратени по случаен избор;Материјал : Пластика;Големина : 7х2см / 2

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.