• Новак
Mibro Group 789493 3mm-.60mm метрички хексадецимален

Mibro Group 789493 3mm-.60mm метрички хексадецимален

Вреднување на стоката:
DEN 22.40

Пристапност
Во достапна форма

3мм-60 метрички хексадецимален умира. Се користи за сечење на надворешни навои. Обложени со титаниум.60 метрички хексадецимален умира. Се користи за сечење на надворешни навои. Обложени со титаниум. Мастер механичар 3мм-.60 метрички хексадецимален умира. Метричкиот хексадецимален е обложена со титаниум и се користи за сечење надворешни навои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Карбид Мелење Машина 3мм 4 Флејти HRC55 Карбид Крај Мелници Мелење Секачи Легура Слој Волфрам Челик Крајот Мелници Сечење Алатки Цпу Обработка

DEN 1292.80

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Н / Модерна Бања Ладна Топла Златна/Мат Црна Месинг Миксер За Слив За Вода Ретро Индустриска Тапа Монтирана На Палубата (Боја: Црна, Големина

DEN 1.00

Сеикопроизведени миксери за слив Галванизација на повеќе нивоа, без ' рѓа кога се користи старо Поправе�

Серија YG-1 G0 серија ванадиум легура HSS спирална флејта чешма, неконтролирана завршница, тркалезна шипка со квадратен крај, модифициран комофер

DEN 116.32

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.