• Новак
Schunk 0166162 Челични тврди вилици на канџи за I.D. Прицврстување, ширина на жлебот од 12 мм, 40 мм x 53 мм

Schunk 0166162 Челични тврди вилици на канџи за I.D. Прицврстување, ширина на жлебот од 12 мм, 40 мм x 53 мм

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Преносот на висок вртежен момент обезбедува економично сечење на метали со голема брзина на сечење сите со високи перформанси на сечење Добивање повисока стапка на добиточна храна и подлабока стапка на намалување со дополнителен трет ред заби. Долна абење на вилиците на канџи со зацврстена површина. Метрички јазик и жлеб. Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат. Растојание помеѓу дупките - 54 мм. Метрички јазик и жлеб. Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат. Растојание помеѓу дупките - 54 мм. Со метрички јазик и жлеб за сите хулаки за моќност на клин -лентата брза промена на вилицата) Погодно. За внатрешно, надворешно и прицврстување на акции, многу голем опсег на стегање и многу други. Го намалува вашето време за поставување и трошоците за поставување и нуди економично производство. Намалените времиња на поставување Универзалните врвни вилици со метрички јазик и жлебот може да се користат на сите хулаки за клинови за клинови (на пример брза промена на вилицата Chucks Rota Thw Plus). Разновидноста на вилиците го намалува времето на поставување и затоа и трошоците за поставување, особено со мали и различни големини на многу.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дормер Ц82210, 5Х3, 0 Кобалт Со Голема Брзина Челик Стебло Дрво Машина, Светла Облога, Кобалт Висока Брзина Челик, 3 мм Приклучок Шамија,

DEN 889.60

Светла облога Завршувањето мелница насока Дин 850 мил стандард Стеблото Дрво машина доаѓа со светла завр

Секач за мелење на површината Алуминиум Алуминиумско дрво за мелење на бакарно мелење на дрво HRC55 3 Флејт ЦПУ мелење на мелење на мелење на мелење

DEN 9756.16

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

XMEIFEITS Алатки за Сечење 2pcs 6mm Цпу Крај Мил Еден Еден Флејта Спирала Машина За Сечење Челик Рутер Малку За Мдф Пвц Дрво Карбид Мелење Машина

DEN 1408.00

Професионален Индустриски Фреза со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Топлина и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.