• Новак
HHIP 2100-1003 R1003B SHIM

HHIP 2100-1003 R1003B SHIM

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Тип на производ : Алатки за сечење Димензија на пакетот на артикалот : 7,75 "L x 4,75" W X0. Тежина на пакет на артикли : 0,2 фунти. Земја на потекло : Кина. Шип R1003 B Шим. да ги замени изгубените делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПЛАНИНСКИ МАЖИ Издржливи 5 парчиња D38D450L 3 Флејти Шпуар Крај Мелници За Обработка На Алуминиумски Легури Алатки За Мелење Карбид Цпу Рутер

DEN 2.00

Професионални Алатки Изработени од Висококвалитетни Материјали, Одлична Изработка и Издржливи Профес

Кео Мелење 87859 Агол Заокружување Крајот Мелница Машина, Метрички Радиус, 2-1/4 Сечење Дијаметар, ХСС, Тик Слој, 19мм Радиус, Крајот Мелница

DEN 5958.08

16мм крајниот дијаметар Метрички радиус 4Флејта Агол Заокружување Крајот Мелница Метрички Радиус...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.