• Новак
3drose Останете смирени и ставете го вашиот хо хо на црвено бело - подлога за биро место

3drose Останете смирени и ставете го вашиот хо хо на црвено бело - подлога за биро место

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дома, канцеларија, училиште и игри, како и место за јадење за јадење. Мазна површина, која обезбедува површина без триење за движење на глувчето со брзина и контрола. Издржлива гума од гума од лизгање спречува да се лизне голема подлога на глувчето. Повеќенаменска употреба и ќе ги заштити површините од гребнатини, дамки и топлина. Лесно е да се исчисти со влажна крпа или сунѓер. Не користете груби средства за чистење. Добро работи на разни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини. Одлична идеја за подароци за секоја пригода. Чувајте се смирени и ставете го вашиот Ho Ho на црвено бело биро место Местото е висококвалитетна подлога за биро со голема големина, 23 ”x 16” со дебелина од 0,08 ”. Печатено со исклучителни сублимирани дизајни. Разновидна за дома, канцеларија, училиште и игри. Оптимизиран за удобност и издржливост. Може да се користи и како место за место. Направено од гума рециклирана од тешки работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Welliestr 1 Поставете мини 3Д обработки за рачки за рачки за рачка со чаши од чај со керамички чај, рачка со калап за занаетчиска уметност,

DEN 0.67

Matermalивотен материјал : еколошки гипс ✔finish Големина на рачката : Висина : 6,8 см ширина : 1,1 см ✔USES : Каракте�

Интар 5д DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни целосни дупки обоени цвеќиња Мозаик рингестонс Везници за домашни канцеларии

DEN 2.67

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Didiseaon цветна пена цветна пена 100 парчиња мазни топчиња од пена занает занаетчиска пена половина мазна полистирен топки цветни блокови

DEN 1.33

Форми пена половина топка украси за топка за аранжмани форми DIY полистирен занаети за декорација уметни

Франкенштајн чудовиште за Ноќта на вештерките стакло очи за уметност кукла за производство на накит зелено кафеав бод кабохони 6мм

DEN 360.00

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Калапи за свежирани калапи DIY силиконски калапи за свежо духови желка праска срце куче епоксидни смола калапи за арома монистра, приврзоци за

DEN 158.24

Безбеден материјал : Направено од силикон, калапот е издржлив, безбеден за употреба, лесен за демидирање

Рахима Вајпсинг - 250 парчиња многу плоштади со плоштад стаклени плочки за мозаик за занаетчиство - код за статистика на сиви производи -179

DEN 1.67

Секој мозаик мери 10x10x3mm Секоја пакет содржи приближно 250 парчиња плочки Лесен за употреба и пресечен со �

Симју 8 ПЦС дијамантски сликарски крајбрежја со држач , сончево плажа кокосово дрво DIY дијамантска уметност за почетници возрасни

DEN 2.00

[Комплет за дијамантска уметност] Симју Дијамант Арт Костер е задебелена дрвена база, различна од крајб�

Bira Craft 1 инчи мустаќи рачка Акција занаетчиски удар, ден на шефот на денот на шефот на денот на таткото за занаетчиство за изработка на

DEN 2.00

Димензија на пробивање : 1 "x 5 / 16" (2,54 x 0,79 см) Мерки за удар : 3 "x 2" x 1 7 / 8 " Компактен и лесен за употреба за про

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.