• Новак
Календар за мини биро за столб, месечен календарски работен календар, кој стои календар на флип, дневен календарски планер распоред мини календар за канцеларија до

Календар за мини биро за столб, месечен календарски работен календар, кој стои календар на флип, дневен календарски планер распоред мини

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

18 месеци Календар на биро- Мало време на календарот за десктоп е дизајнирано за 202212, 18 месеци Дизајнот на календарот за биро е многу практичен, може да ви помогне ефикасно да ја организирате и да ја испланирате вашата дневна рутина. Дневен календарски планер- Календарот за мини биро е исто така одличен дневен планер, можете лесно да го видите датумот и можете да напишете неколку белешки и планови на календарот за да ве потсетат на важни работи, помагајќи ви да направите едноставни и ефективни планови и аранжмани. Премиум материјал- Нашиот календар на мини биро е изработен од врвен материјал за хартија со фино изработка, што може да избегне истекување на мастило, безбедно и издржлив, не е лесно. Постојаниот календар- 2022- 2023 Десктоп Календарот е исклучителна изработка, мини-големината и дизајнот на преклопување е лесен за носење и складирање, постојан дизајн на календарот лесно може да се сврти на следната страница без да се сруши, давајќи ви добро искуство. Совршен подарок- Календарот за десктоп е одлична декорација на работната површина, погодна за канцеларија, дома, училишна декорација, календар на мали работна површина е исто така одличен новогодишен подарок, Божиќен подарок за семејство, пријатели, студенти, тие многу ќе го сторат тоа. Опис Календар на мини биро, месечен календар за мали календари за дневен календар Дневен календар Планер Распоред Мини календар за канцелариски домашно училиште (2022. Календарот за мини биро е исто така одличен дневен планер, можете лесно да го видите датумот и можете да напишете неколку белешки и планови на календарот за да ве потсетат на важни работи, малиот календар на работната површина е исклучителна изработка, мини големина и дизајн на дизајн Носете и складирајте, дизајнот на постојан календар може лесно да се сврти на следната страница, што може да ви помогне ефикасно да ја организирате и да ја испланирате вашата дневна рутина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Соимои 40 парчиња Цветно Уметничко Печатење Памучни Ткаенини За Печатење За Ватирање Занаетчиски Ленти 2, 5х42 инчи Ролна Од Желе-Црвена

DEN 479.84

€ ВКЛУЧУВА : 40 ткаенини ленти валани и врзани со лента Секоја лента е со димензии 2,5 х 42 инчи (6,4 х 106 санти�

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Микромакс Барат 5 Плус Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

DEN 1.00

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

КОХЕЛИ Нараквици Монистра Јасен Контејнер Јасна Кутија За Организатор 24 Парчиња Квадратна Кутија За Накит Јасни Мини Јасни Контејнери Кутија

DEN 1488.00

Пп МИНИ ЧИСТА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Костим За секоја пригода како дома, продавница за накит, продавница з

Метли за чистење на подот на Wykdd за прашина од куќа за прашина, чиста прашина и лажичка постави магичен лажички лажички колекционер

DEN 1.67

Долгата рачка е многу погодна за употреба, што го олеснува чистењето без да се наведнува Сетот за прашин

Дри Марк 351б1 Фалсификувани Бил Детектор Маркер Пенкало, Направени Во САД, 3 Пати Повеќе Мастило, Џеб Големина, Лажни Пари Проверка

DEN 108.16

ВЕДНАШ И ЛЕСНО ОТКРИВАЊЕ ЛАЖНИ СМЕТКИСпречете загуба на профит со овој брз, точен, ефективен фалсификув

Недела Грејс Беј Бич Турците и Каикос Божиќна Божиќна украс украс украс виси приврзоци за декор на градски градски туристички сувенири

DEN 198.24

Недела се фокусира на дизајнирање и производство на патни сувенири, со цел да стане најпрофесионална ко

Држачи За Облека Што Се Повлекуваат - Закачалки За Перење Ѕид - Монтирање На Ѕид-Решетка За Сушење Закачалка За Преклопување Облека-Водоотпорна

DEN 414.88

Преклоплив 15,7 "х 1,7" х 1 " кога е затворен Големина : 1 Пакет Мултифункционална Закачалка За Преклопување О�

Есонмарк Пилула Организатор Неделен 7 Ден Пилула Кутија За Медицина Витамин Рибино Масло Додатоци Патување Држач Пилула Контејнер

DEN 0.67

●7 ДНЕВЕН ОРГАНИЗАТОР на ПИЛУЛИ ● Есонмарк неделни / дневни сортирачи на пилули ви помагаат лесно да ја

Жиерплус Звучна Картичка, 2022 Нова Усб7. 1 Звучна Картичка Игра Канал Компјутер Звук УСБ Надворешна Тетратка Телефон Звучна Картичка

DEN 606.56

1 Вграден модул за аудио засилувач DSP : вградениот модул за аудио засилувач DSP може да ја зголеми јачината

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.