• Новак
Завртки 10 парчиња 4#-40 Ален конкавни завртки за завртки Внатрешна шестоаголна завртка за завртки за завртки Машини Ориз Болт 12,9 Класа висока јачина Црна -

Завртки 10 парчиња 4-40 Ален конкавни завртки за завртки Внатрешна шестоаголна завртка за завртки за завртки Машини Ориз Болт

Вреднување на стоката:
DEN 518.40

Пристапност
Во достапна форма

Должина : 1/2 " DIY материјали : Метал Пработеност. Стил на погон : хексадецимален приклучок. Завртка Тип : Машински завртки. Стил на глава : Ништо. Снабдувања на DIY : Метал. Стил на погон : Хекс штекер. Тип на завртка : завртки за машина. Стил на глава : Ништо. ​10pcs 4#-40 allen concave end screws inner hexagon screw headless bolts machine rice bolt 12.9 class high strength black Item specifics : Diy supplies : Metalworking Drive style : Hex Socket Screw type : Machine Screws Head style : None Material : Carbon Steel Package : Under 50 Pcs Model number : BCVZBCSWGFQC54425678 MJLOJHSAIS Прилагодено : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Glvaner 50pcs 14 x 1/2 инчен тава глава за самостојно прислушување 6,3мм со големина на конец со големина на лим метални завртки од не'рѓосувачки

DEN 156.48

Големина на низата : #14 (6,3мм); Должина на низата (измерена од под главата) : 1 / 2 инчи (13мм) Пакет : 50 компјуте�

AEXIT тркалезни кабелски нокти, завртки и прицврстувачи за прицврстувачи на жица со дијаметар од 8 мм со фиксирање на ноктите ореви и

DEN 496.00

Име на производот : кабелски клип; Материјал : пластика, метал Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) X Кабелски кли

Ксинкси титаниум легури на легури M6x30mm flan T30 Torx глава завртки за завртки за завртки за велосипеди за капаци на велосипеди MTB Велосипед

DEN 257.44

Боја : виножито, дијаметар на конец : М6, должина : 30мм Материјал : легура на титаниум Е прилагодено : да Бро

AEXIT 1/4 -20 304 нокти, завртки и сврзувачки елементи не'рѓосувачки челик засилена прирабница хексадецимална завртка за заклучување навртки

DEN 1142.40

Големина на низата : 1 / 4 "(г); Име на производ : Хекс прирабница; Ширина низ становите : 11мм / 0,43 "; ширина ни

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.