• Новак
10 парчиња Поставете VR силиконски капак на лицето компатибилен за Oculus Quest 2 додатоци, лесна изолирана поттик за не-лизгање, замена за засадување, LEN заштитник, капакот

10 парчиња Поставете VR силиконски капак на лицето компатибилен за Oculus Quest 2 додатоци, лесна изолирана поттик за не-лизгање, замена

Вреднување на стоката:
DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

【Тенок силиконски VR обвивка за лице】 Направено од силиконски висок степен, оваа подлога за лице е одлична за слушалките за игри на Oculus Quest 2 VR 【Удобно допир】 Мека и флексибилна, кривата е многу блиску до вашето лице, што ве прави повеќе потопени во играта VR. 【Подобро искуство со VR】 Ова ова VR лице на лице е анти-потпевливо спречување на светло истекување, што ви дава подобро искуство со VR. 【Обезбедување на око за еднократна употреба*5 : : Направено од еднократна употреба неткаен и е мек и пријателски за кожата. Погодно за VR забава за време на семејни собири, деловни корисници на VR, продавници за искуство со VR и други сценарија. Не грижете се за споделување на слушалките VR со други повеќе. 【VR леќи за покритие : : специјално дизајниран за VR леќи на Oculus потрагата; Лесен за употреба и чистење, материјал од ткаенина од ликра; Доказ за прашина, доказ за доказ за судир и нула. 【Тенок силиконски VR обвивка за лице】 Направено од силиконски висок степен, оваа подлога за лице е одлична за слушалките за игри на Oculus Quest 2 VR. 【Удобно допир】 Мека и флексибилна, кривата е многу блиску до вашето лице, што ве прави повеќе потопени во играта VR. 【Подобро искуство со VR】 Ова ова VR лице на лице е анти-потпевливо спречување на светло истекување, што ви дава подобро искуство со VR.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Atrasee Игри Слушалки ЗА PS4 Слушалки Xbox Еден Слушалки со Бучава Откажување Микрофон И RGB Светлина, Компјутер Слушалки Со Стерео Опкружувачки

DEN 367.84

Стерео ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК : Слушалките за Стерео Игри имаат вградени звучници со висока верност ОД 50ММ, к

Iqiku PS4 Контролер, Безжичен Контролер ЗА PS4 /Тенок/Pro Со Подобрени Двојни Вибрации/Аналогни Стапчиња/3,5 mm Аудио Приклучок/6-Оска Сензор

DEN 0.33

Исклучете го И исклучете го ВАШИОТ PS4 Лоцирајте го малото копче за ресетирање на задниот дел од контроло

SOLUSTRE Механички Игри Тастатура СО Безжичен Телефон Полнач USB Метал Жичен ТАСТАТУРА ПРЕДВОДЕНА ТАСТАТУРА За Дактилограф Лаптоп Компјутер Гејмер

DEN 1012.64

Висок и низок распоред на клучеви со ergономски дизајн, удобна работа и игри, не чувствувајќи тип по долго

MageGee 75% Механички Игри Тастатура Со Жолт Прекинувач, LED Бела Позадинско Осветлување Тастатура, 87 Копчиња Компактен Tkl Жичен Компјутер

DEN 479.84

[Механички жолт прекинувач] : се карактеризира со тоа што е линеарен и помазен, малиот звук на клучот нем�

Икф Шоу Мачка Слушалки Безжичен Bluetooth Слушалки Игра Симпатична Девојка Игри Прилагодено Светло Аниме Со Микрофон Жичен Слушалки

DEN 2064.00

ХИФИ СТЕРЕО ЗВУК Користејќи 40мм големи двојадрени динамички звучници, со аудио анализа со висока дефан�

60% безжична механичка тастатура, RGB-тастатура за полнење на игри, сина прекинувач, компактен мал мулти-уреди Bluetooth тастатура, преносна

DEN 799.52

【Повеќе избори за поврзување】 Поддржувајќи ги и жичните и безжичните врски, оваа тастатура за игри мож

900х400х4мм Секси Аниме Големи Игри Глувчето Рампа Предводена Осветлување Глувчето Рампа ГЕЈМЕР ХХЛ Компјутерска Тастатура Десктоп Рампа

DEN 0.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Игра на глувчето игра мртва од дневна светлина LED глувче Мат РГБ гејмер Гејмер Тастатура Компјутер со осветлување на муслита 39,3 инчи

DEN 928.48

Подлогата на глувчето : Оваа гејмерска подлога за глувци не само што е убава, удобна и има шема што ви се �

Игри На Глувчето Рампа Компјутер Голем Глувчето Рампа Гејмер Предводена Со Позадинско Осветлување Тепих Тастатура Биро Рампа 31.5 X 11.8

DEN 169.60

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.