• Новак
Трета страна - Ultimate Bakugan Pack DS Lite & DSI - 3700441808599

Трета страна - Ultimate Bakugan Pack DS Lite & DSI - 3700441808599

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

- Ulltimate Bakugan Pack : * 1 Stylet * 1 Pendentif Avec Face Nettoyante * 1 Boitier de Rangement Истурете ја конзолата, 4 Jeux, 2 Cartes SD ET 1 Stylet * 2 Films de Protection DSI * 2 Films de Protection. DS Lite * 1 Chargeur Allume -Cigare * 1 Câble USB Pour DSI et DS Lite * 1 Planche de налепници -. - Ulltimate Bakugan Pack : * 1 Stylet * 1 Pendentif Avec Face Nettoyante * 1 Boitier de Rangement. Истурете ја конзолата, 4 Jeux, 2 Cartes SD ET 1 Stylet * 2 Films de Protection DSI * 2 Films de Protection. DS Lite * 1 Chargeur Allume -Cigare * 1 Câble USB Pour DSI et DS Lite * 1 Planche de налепници -. - Ulltimate Bakugan Pack : * 1 stylet * 1 pendentif avec face nettoyante * 1 boitier de rangement pour la console, 4 jeux, 2 cartes sd et 1 stylet * 2 филмови de protect Cigare * 1 Câble USB Pour DSI et DS Lite * 1 Plance de налепници - Компатибилен DS Lite et DSI.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична Јода Бебе филм Зелена торба, прекинувач за патувања за префрлување на конзола за прекинувачи и додатоци, заштитни капаци на обвивка

DEN 2.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

Знаме во Велика Британија со пукнатина во средната симпатична налепница за заштита на кожата Тенок капак за PS-4 тенок/PS-4 PRO конзола

DEN 2.67

ПВЦ Направени во САД или увезени Серијата стапчиња е компатибилна со PS4 SLIM или PS4 Pro Смешниот капак ќе му �

Заштитно покритие за заштитни случаи за прекинувачи на Nintendos, конзола за игри со сила за играње против-гребење со анти-гребење компјутер

DEN 0.33

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.