• Новак
3Drose NFO Beach, American Самоа. Lifeивотот е подобар на патувањето на плажа. - Телефонски ringsвони

3Drose NFO Beach, American Самоа. Lifeивотот е подобар на патувањето на плажа. - Телефонски ringsвони

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. НЛО плажа, американска Самоа. Lifeивотот е подобар на телефонскиот прстен за подароци за патувања на плажа е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Зум H8 - Капацитивно Игла Со Евертуш, Капацитивно Пенкало Со Врв На Влакна За Зум H8-Млаз

DEN 239.20

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Зум H8 Пробив во технологијата на игла : К�

линјутех Мобилен Телефон Приврзок Мобилен Телефон Јаже Шарм Акрилни Монистра Додатоци Накит Срце Симпатична Мобилен Телефон Синџир Женски

DEN 1243.20

Производите се стилски и убави, со лесен и атрактивен дизајн Материјалот е цврст и отпорен на абење, изд�

LXEEOLX [3-Пакет Заштитник На Екранот За Xiaomi Mi Band 7, 3D Закривена Целосна Покриеност Пет Мек Екран Заштитен Филм Паметен Часовник [Анти-Нула][Без

DEN 1.67

[Компатибилни модели] Дизајниран За Xiaomi Mi Band 7 [Допрете Чувствително и HD Јасност] : заштитникот на екранот

7 пакувања со табла за автомобили против лизгање, анти-лизгачки мат, отпорен на топлина, леплива леплива табла со не-лизгачки табла,

DEN 2.67

Пакувањето вклучува : 7 пакувања со табла за автомобили против лизгање, 2 пакувања 10,6 "x 5,9" мат, 5 пакувања 5

Телефонски штанд на BZLSFHZ, прилагодлив штанд за мобилни телефони, држач за телефон за биро, држач за работна површина, лулка, пристаниште

DEN 2.00

Алуминиумски легура материјал, со употреба на процес на оксидација на авијација во одделение, антиокси�

Lazmin112 Bluetooth за спроводливост на коските, ушите на Стерео БТ 5.0 мултифункционални раце бесплатно безжично слушалки за глуви, слушалки

DEN 3.00

[Сјајни за спроводливост на коските] Слушалките користат коски за да пренесат звук, се добри за тапанчет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.