• Новак
Мешински завртки од 12-24 x 1/2 Машински завртки/Филипс/тава глава/18-8 не'рѓосувачки челик

Мешински завртки од 12-24 x 1/2 Машински завртки/Филипс/тава глава/18-8 не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Овални Филипс поткопа Машинска завртка. Произведено до ASME B18. 18-8 не'рѓосувачки челик. Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев за да формираат нишка за парење за завртката. Машински завртки формираат раствор за прицврстување супериорно во јачина на завртки за навој.

Главните карактеристики

Избор на клиент

M3 Allen Пластичен машки завртка PP материјал целосна нишка Внатрешна шестоаголна завртка за завртки за мазни цилиндрични сврзувачки

DEN 1.67

Големина : M3x12mm (30 парчиња) Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Големин

340 парчиња завртки за самопочитување, нокти, завртки и сврзувачки елементи завртки од не'рѓосувачки челик завртки за завртки од дрво

DEN 0.33

Вкрстените завртки за само припишување не треба да користат ореви Кога ќе се навртува во дупка од пласт�

7/16-14x1, 1-1/2, 2, 2-1/2, 3 Инч Одделение 8 завртки/завртки за капаче на главата, ореви, мијалник повеќенаменски сеопфатен хардверски прицврстувач

DEN 2.00

Висококвалитетен хардвер за сув wallид за професионални резултати : јачина на функција и добра отпорност

Волбест пневматски приклучок за клучеви шестоаголник пневматски адаптер за приклучок за приклучок за приклучок за приклучоци за рачни

DEN 259.68

Различни редовни големини, ве молиме потврдете ја големината за нарачка Издржливиот костум гарантира п

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.