• Новак
Завртки Occus MXCH4 500PCS M3/M4/M5 12,9 одделение јаглероден челик хексадецимален приклучок за капаче за капаче за завртки за завртки за завртки за асортиман за асортиман

Завртки Occus MXCH4 500PCS M3/M4/M5 12,9 одделение јаглероден челик хексадецимален приклучок за капаче за капаче за завртки за

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

- Направено од јаглероден челик, екстремно висока цврстина, ги прави добри во тоа што се спротивставуваат на абразија и форма на задржување Тие можат да издржат значителна сила пред да се деформираат. - Црниот изглед, темна боја ќе се вклопи добро во различни прилики. - со убава пластична кутија. Полесно е да се изберат типовите што сакате да ги користите. - Не треба да одите во продавницата за делови и да барате различни завртки. Можете да ги најдете во кутија. Заштедете време и пари. - Направено од јаглероден челик, екстремно висока цврстина, ги прави добри во тоа што се спротивставуваат на абразија и форма на задржување. Тие можат да издржат значителна сила пред да се деформираат. - Црниот изглед, темна боја ќе се вклопи добро во различни прилики. - со убава пластична кутија. Полесно е да се изберат типовите што сакате да ги користите. - Не треба да одите во продавницата за делови и да барате различни завртки. Можете да ги најдете во кутија. Заштедете време и пари. {infomodule} Спецификации : Бренд : Occus Model : MXCH4 Material : Carbon Steel Color : Blackscreps Тип : Хекс-приклучок за капакот на капакот на главата : M3 M4 M5 (Вклучете ги оревите M3 M4 M5) Карактеристики : - Изработено од јаглероден челик, екстремно висока цврстина, ги прави добри во се спротивставува на абразија и задржување на формата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комбинација на согудио Болт 304 завртка со двојна глава од не'рѓосувачки челик, завртка со двојна глава, еднаква должина од двојна глава, тенок

DEN 3.00

Материјал : Комплетот за завртки се изработени од 304 висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик,

AEXIT M10 X нокти, завртки и сврзувачки елементи 25мм мебел хексадецимален клуч тип на е-орев, вметнете интерфејс завртки навртки ореви и

DEN 1044.80

Тип на погон : Хекс штекер; Стил на глава : рамна глава; Материјал : Јаглероден челик Содржина на пакет : 5 x

Bestonzon 20pcs крилен орев 5/16-18 прицврстувач за прицврстување на јаглерод челик јаглероден челик крило на ореви ореви ореви прицврстувачи

DEN 886.40

5 / 1618 ОревИнсталирање на соларни панели, поправка на мебел, поправка на тела за тревници, инсталирање на

FHS-632-5 тркалезни глави столпчиња за само-клинирање слепи затрупани затегнување на столб за клинч со завртки за завртки за завртки за

DEN 878.40

Должина на стеблото : FHS6325, Број на компјутери : 500 парчиња Дијаметар на прачка : М3 Спецификација : М2 Матер

Тауфе орев m8 половина месечина/полумесечина ореви за мијалници за кревети за кревети мебел за поврзување на завртки за склопување фитинзи во

DEN 1201.60

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Табела за мебел за мебел АЕКСИТ нокти, завртки и сврзувачки елементи Огледало за завртки за капакот на капакот на капакот на ноктите за нокти

DEN 164.16

Тежина : 60g; Боја : сребрен тон Име на производот : огледало нокти; Материјал : Метал, месинг Содржина на па�

Тауфе орев галванизираше четири нозе од орев дрво за вметнување на орев, вграден вграден прицврстувач за завртки за мебел за мебел за мебел

DEN 550.40

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Завртки и ореви M2 M2.5 M3 Единечна глава Хексагон бакарни столбови, единечни бакарни столпчиња на матичната плоча, изолирани столбови

DEN 848.00

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.