• Новак
Окени пакет од 100, капа 10мм диа, висока 8мм, двојно капаче од бакар кожена двојна капа брзина на забивање

Окени пакет од 100, капа 10мм диа, висока 8мм, двојно капаче од бакар кожена двојна капа брзина на забивање

Вреднување на стоката:
DEN 144.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : 1 пакет од 100 парчиња по големини, големина : капа 2/5 '' 100мм*висина1/3 '' (8мм) Погоден за декорација на вашите вреќи за DIY, кожни нараквици, паричник, облека, чевли, итн. Овие се обликувани, без споеви во средина. Никогаш не избледува. Материјал : месинг. Пакет : 1 пакет од 100 парчиња по големини ,. Пакет : 1 пакет од 100 парчиња по големини, големина : капа 2/5 '' 100мм*висина1/3 '' (8мм). Погоден за декорација на вашите вреќи за DIY, кожни нараквици, паричник, облека, чевли, итн. Овие се обликувани, без споеви во средина. Никогаш не избледува. Материјал : месинг. Пакет : 1 пакет од 100 парчиња по големини ,.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wll-DP морска желка изгледа рачно изработена оригами загатка DIY хартија модел хартија скулптура тродимензионална геометриска декорација

DEN 721.60

☆ Одличен дизајн : Оваа хартиена мувла е изработена од висококвалитетни материјали за хартија Елегантн

Вонцк автомобил свежиот мувла 3 компјутери постави свежиот силиконски калап за арома монистра DIY рачно изработена мувла за свежини

DEN 2.67

Димензии : 1 1 / 4 "Длабочина за секое парче Американски бик 4 3 / 4" l x 6 "w; лимонада 4 3 / 4" l x 3 1 / 2 "w; заб 4 1 / 4" l x 3 "W.

Алатки за кожни алатки повеќенаменски занаетчиски рачно изработени прилагодливи уреди за жлебови издржлива мала лесна кожа алатка

DEN 241.60

Боја : Wood7 во 1 слот Digg Пакетот вклучува : алатка за склопување од 1 парче Овие кожни алатки се погодни за к�

Легендарниот ѓавол шие на стаклени очи 30мм копчиња со јамка за капчиња кукли полнети животни меки скулптури или занаети за занаети

DEN 255.84

Пар од 30мм легендарни ѓаволски очи со јамки поставени во копчињата на копчињата Овие се незаборавни диз

Меканикс треперлива хартија за картони 50 листови, 8x11,5 инчи 92 lb/250gsm двострани, за свадби, родендени, занаетчиска употреба, листови

DEN 229.76

Занаетчиската хартија за картони може да ги исполни вашите различни барања за проекти за хартија и за В�

Огледало мозаични плочки, плочки во форма на дијаманти од 200 парчиња, материјали за мозаик, занаетчиски материјали, мозаик дел вистински стакло

DEN 206.08

Големина : 1 / 2x1inch (12,7x254 mm) секое парче, дебело 1,5мм Квалитетен материјал : Направено од вистинско стакло, б

5 ролни Основна колекција декорација на лента за миење садови, zmlsed 10мм широки јапонски маскирани декоративни ленти за планери за списанија

DEN 1.33

【Сет од 5 различни ролни】 секоја од 5 ролни е 10мм (0,4in) во ширина x 3 метри (9,84 метри) во должина за секоја ро

Трансфер на лента за винил 12 x 50 ft со сина решетка за усогласување средна тактика за лепило винилни знаци, апликација чиста контактна

DEN 2.00

Сина квадратна решетка Транспарентната страна на лентата за пренесување има чиста сина решетка за усо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.