• Новак
Jaxenor Голем капацитет од 6 -одделенија за диспензери за ориз за домашна кујна - ротирачки дизајн, држи до 9 килограми/19,84lb, бело

Jaxenor Голем капацитет од 6 -одделенија за диспензери за ориз за домашна кујна - ротирачки дизајн, држи до 9 килограми/19,84lb, бело

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Складирање на голем капацитет : Со 6 прегради, овој сад со ориз може да го чува и заштити вашиот ориз од мешање, осигурувајќи се дека секогаш имате свеж ориз на рака Лесно дистрибуција : Диспензерот за копчето ви овозможува лесно да ја контролирате количината на ориз што ви треба, правејќи го оброкот подготовка на ветре. Ротација од 360 степени : Бесплатниот дизајн на ротација го прави едноставен оризот, а горната кутија може да има дополнителни состојки како лук или starвезда анасон. Премиум материјали : Направено со комбинација на ABS и PET материјали, оваа оризово кутија е цврста и издржлива, способна да издржи тежина и да трае со години. Разновидна употреба : Овој случај со ориз е совршен за складирање на најразлични зрна, вклучувајќи ориз, просо, црн ориз, јачмен, грав од грав и црвен грав, што го прави практичен додаток на секоја кујна. Спецификација : Тип на ставка : Диспензематеријал од ориз : ABS, ПЕТ пакети Список на пакети : 1 x диспензерот за ориз.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пиво и стакло отпечатија голема торба за тота за жени лесни торбички за купување торбички за торбички за подароци торбички торбички

DEN 3.33

Полиестер Полиестерска обвивка Голема торба за тота, изработена од водоотпорен полиестер со висока гус

Рели. Хартија За Хамбургер Пети | Восочна Хартија | Хартија За Пети За Храна, Листови Хартија За Пергамент| Нелеплива Хартија За Преса

DEN 2.33

Рели 4,5 инчен Хамбургер Пети Хартија 250 ПакетВредност Пакет Круг Восок Хартија Бел Замрзнувач Безбедно..

Амбесон Божиќна торба за шопинг, пар на Божиќни белезници Зимска капа со додатоци за празници Помпом, еколошка торба за еднократна употреба

DEN 1.00

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Вохадо среќен суккот тркач на табели цитрон врба гранки еврејска тема седумдневна прослава фестивал кујна јадење дома фарма куќа празничка

DEN 0.33

Материјал : Направено од 100% постелнина, цврста, апсорпција на вода, мек сјај, несмалување, без бледнее Го�

Килими за кујнски тркачи кои не се лизгаат - абсорбента кујнски тепих јута кујнски килими сиви - гума поткрепена ергономска удобност

DEN 3.33

Подобрување на работата во куќата Повеќе ефикасност е секогаш инспирирана на нашите основачи да истраж

Ambesonne Indie Tote Tagn, скица портрет на смешна модерна птица ној со жолти очила и вратоврска, торба за едно постелнина за постелнина за книги

DEN 0.67

Лен Затворање на вратоврска Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од �

Doitool рачен крпа Диспензерот Индустриски рустикален столб за хартија хартија држач за кујнски пешкир држач за ткиво на ткиво, гроздобер

DEN 331.52

Соодветната висина и ширина се полесни за употреба и поставување, погодно за употреба Вертикален дизај�

Најдобри држач за гроздобер држач за сируп полици: стојат шишиња со шишиња со шишиња решетката бамбус бања, панталони, панталони за чување

DEN 263.68

Организатор на шише со кондиментможе да ги чува сите видови шишиња и лименки погодно, одржувајќи го counter

Амбесон-мистична торба за шопинг, морски чудовишта суштества колаж kraken октопод морско куче митски животни дизајн, еко-пријателска

DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Jardwe прибор постави прибор поставени 4 парчиња керамички чаши за сакеи мини снимки чаши јапонски стил саки чаша кунгфу чај за домашна кујна

DEN 233.44

Керамички чаши чаши мини истрели чаши јапонски стил саки чаша кунгфу теакуп за домашна кујна еспресо ка

Лого На Универзитетот Лехи Голема Керамичка Шолја За Кафе, Голема Чаша Чај За Канцеларија И Дома,Шолја За Повеќекратна Употреба За Кафе

DEN 0.67

?опис на материјалот : Керамика Опис На Дизајнот : Печатење На Површина ?Перформанси на производот : Уста�

Gppzm acupoint Масажа папучи за мажи жени памук и постелнина засилени чевли во затворен простор на отворено, кои не се лизгаат со дебели

DEN 540.80

Материјал : Ние внимателно избравме премиум нов материјал Ева со издржливост, удобност, нетоксичен и ви�

Wdbby акварел Зелен лист остава да засади нови тркачи на маса, свадбени банкет табела за декор табели кујнски трпезари за трпезарија

DEN 2972.80

Таа одговара на табелата што ја користат повеќето семејства Направете ја вашата трпезариска маса уште �

ZCX Микробранова печка решетката за рерна, поставена од кујнски решетки од не'рѓосувачки челик, решетка за двојна микробранова печка за решетки

DEN 2.00

Големина : 23,6 инчи X139 инчи x 16,4 инчи, дизајн на 2 слоја, кујната е правилно крената Материјал : Направено од

Креативна едноставност wallидна полица за креативна креативна едноставност држач за шише со вино со држач за стакло и креативна едноставност

DEN 2.67

Гаранција за враќање на парите Ние сме толку сигурни дека овој стаклен решетка ќе биде вашиот омилен но�

Сет за чај, чај сад кунгфу чај постави дрвени обработки чај сет домаќинство Едноставен автоматски чајник, церемонија на чај, чаша

DEN 1243.20

★ Чиста рачно изработена, земјена боја, чувство на порцеланска глина, добра дишење, зачувување на топли�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.