• Новак
Аем 22-544б Сино Кратко Овен Систем За Внесување

Аем 22-544б Сино Кратко Овен Систем За Внесување

Вреднување на стоката:
DEN 1161.60

Пристапност
Во достапна форма

дизајниран да додаде коњски сили и да го намали ограничувањето во споредба со внесот на воздух во оем сите доводи за воздух на аем доаѓаат со доживотен синтетички филтер за воздух со голема филтрација. гарантирано за животот на вашиот автомобил или камион. произведени во сад. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. АЕМ Синтетички Филтер за Воздух Почиста #1-1000 : . Нашиот Синтетички Чистач За Филтри За Воздух ја олабавува и раствора нечистотијата и нечистотијата на синтетичките филтри за да можат да се исплакнат чисти со вода. Овој чистач е совршен за нашите филтри за воздух За Сув Проток и други синтетички филтри за воздух. Почист дел број 1-1000 е шише со спреј од 32 унци. Аем Замена И Универзални Филтри : . - Нашите филтри за замена на воздухот за сув Проток може да се користат до 50.000 милји пред да биде потребно чистење во зависност од условите за возење. - Од друга страна, поголемите филтри за воздух За Сув Проток за нашите системи за довод на воздух може да се користат до 100.000 милји пред да биде потребно чистење во зависност од условите за возење. АЕМ Филтер Обвива : . - Нашите пред-филтер обвивки се дизајнирани да го продолжат сервисниот интервал на Вашиот Аем Филтер кога се користат во многу правливи услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

K&N Универзален прицврстувач за внесување на воздухот: Високи перформанси, премија, засадување, Филтер за замена: Дијаметар на прирабница:

DEN 1039.84

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњскит�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.