• Новак
ЛУТЕР 150 парчиња Безбедносни Иглички, 19мм Мини Безбедносни Иглички За Облека Метален Заштитен Игла За Облека Шиење Ракотворби Изработка На Накит 

ЛУТЕР 150 парчиња Безбедносни Иглички, 19мм Мини Безбедносни Иглички За Облека Метален Заштитен Игла За Облека Шиење Ракотворби Изработка

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : ќе добиете безбедносни иглички од 150 парчиња, со должина од 19 мм Доволна количина за задоволување на вашите потреби. Висок Квалитет : безбедносните иглички се изработени од врвен челик обложен со никел, цврст и лежиште секојдневно носење, кинење и перење. Не грижете се за свиткување. Краевите на иглата ја држат иглата заклучена и ја покриваат точката за добро да го заштитите прстот. Лесен За Употреба : можете лесно да ги навојте игличките во ткаенини без да предизвикате оштетување или големи дупки. Игличките можат цврсто да ги држат материјалите на место, со што се поедноставува изработката на занаети. Тие можат да бидат постојан партнер за модни дизајнери и шивачки. Карактеристичен Дизајн : безбедносните иглички за шиење се мали и можат да им дадат на вашите занаети светол, привлечен изглед. Исто така, постои јасна кутија за лесно складирање. Широка Примена : безбедносните иглички се многу погодни за изработка, шиење, прицврстување облека, нанесување јоргани, изработка на накит итн., а исто така се погодни за фиксирање на упатствата за перење на облека и шалови. Спецификација : Боја : бел Материјал : Никелиран Челик Големина На Производот : 19мм/0,75 инчи во должина детали за Пакетот : 150 х Безбедносен Пин Забелешка : Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

12 комплети замена на Jeanан Батон, копче за копче за фармерки без шиење, инстант копче за одвојување на копчето за панталони, копче

DEN 332.80

Лесно за инсталирање : Инстантните копчиња не бараат алатка, потребни се само 3 секунди за лесно додавањ�

Графички прашина Раста Африка Марихуана канабис тенџере лисја од железо на везена лепенка реге велосипедист Jeanан јакна племе банда мотоцикли

DEN 95.84

Вклучен со врвен квалитет железо на лепенка од графичка прашина Загарантиран е производот како истиот �

Организатор на конец двострана дрвена меморија држач за везење на конец за складирање на навој вкрстени додатоци за шиење на конец на конец

DEN 368.00

Совршен организатор на нишки за вашиот проект за вкрстено бод Совршен организатор на нишки за вашиот пр

104 парчиња лепенки за букви од Ченил, самостојно лепило А-З закрпи за поправка на букви, извезена азбука Апликација на сјајни закрпи,

DEN 1.00

【Изобилни лепенки со букви од 104 пакувања】 Ова е комплет од 104 лепенки за букви, односно 4 комплети на за�

Хермоза 10 јарди 3/5ММ САМ Еластична Јаже Гумена Лента Масло Кабел Уво Виси Јаже Појас ЗА Самостојна Заштитна Облека Додатоци - 3мм Црна-10

DEN 2.67

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Obokata Iron на везени закрпи, мојата крвна група е кафе лепенка, кафе Смешна значка шива на амблем Applique DIY додатоци за јакни од елек, облека,

DEN 119.68

Цврсто и издржливо : Оваа лепенка може да биде железо или да се шие на која било облека, никогаш нема да и�

Zootree orgnza glitter панделка, рибаил предиво панделки за свадбени декор, завиткување на подароци, занаети за украсување, правење лак, венец

DEN 154.88

Донесете добро расположение : лентата за подароци може да ја одразува убавата боја како виножито, и ќе б�

Jydqm морнарица сина секвенца цветна јака извезена наметка апликации чипка ткаенина за ткаенини нето шијат на закрпи за фустан за

DEN 1209.60

Употреба : Само шиење Големина : 29см x 31см Материјал : ткаенина; чипка; мрежа Апликација : фармерки, капа, м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.