• Новак
Станица за полнење Xbox 360 со батерија што може да се полни

Станица за полнење Xbox 360 со батерија што може да се полни

Вреднување на стоката:
DEN 452.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот за батерии на NIMH што може да се надополнува обезбедува време на време на игра по полнење Пакетот за полнење на батеријата ја елиминира потребата од повторно купување на редовни алкални батерии одново и одново. ЛЕР -индикаторите го прикажува статусот на слотот за полнење. Наполнете со директно вклучување на полначот во USB -слотот на конзолата - не е потребен адаптер за наизменична струја. Батеријата за полнење е компатибилна со безжичниот контролер Xbox 360. Пакетот за батерии на NIMH што може да се надополнува обезбедува време на време на игра по полнење. Пакетот за полнење на батеријата ја елиминира потребата од повторно купување на редовни алкални батерии одново и одново. ЛЕР -индикаторите го прикажува статусот на слотот за полнење. Наполнете со директно вклучување на полначот во USB -слотот на конзолата - не е потребен адаптер за наизменична струја. Батеријата за полнење е компатибилна со безжичниот контролер Xbox 360. Елиминирајте ја потребата да се купат редовни алкални батерии за вашиот безжичен контролер Xbox 360 со станицата за полнење 360 и батеријата што може да се наполни од Gamerigs.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, црни девојки прекинувачи конзола за игри со анти-гребење со анти-штрајкуваат компјутер со пет

DEN 1.00

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, Среќен трик за Ноќта на вештерките или третирајте ги прекинувачите Конзола за игри против гребење

DEN 588.80

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

Romgame 16 бит рачна конзола Видео игра кертриџ картичка vestетва месечина/серија на кастилеванија верзија на англиски јазик Мегаман Xtreme

DEN 1000.00

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.