• Новак
ZLDXDP Вдлабнат Држач За Хартија За Складирање Бања, Нерѓосувачки Челик, Држач За Ролна Тоалет Во Бања Без ' Рѓа

ZLDXDP Вдлабнат Држач За Хартија За Складирање Бања, Нерѓосувачки Челик, Држач За Ролна Тоалет Во Бања Без ' Рѓа

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашите диспензери за тоалетна хартија во бањата се самостојни, водоотпорни, исклучително издржливи, отпорни на абење, не ' рѓосани и не кревки Ова е совршен избор за вашата бања!. Класичниот дизајн на овој држач за тоалетна хартија е стилски и безвременски. Издржлив држач за челична тоалетна хартија спречува дамки и ' рѓа и е издржлив, давајќи и на вашата бања чист сјај. Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик со хромирана завршница што го прави отпорен на корозија. Тој е издржлив, безбеден и долготраен. Европски современ стил. Стилска завршница за полирање за да создадете светла, многу рефлектирачка, кул изглед во вашата бања. Горниот дизајн на размавта, доволен простор, лесен пристап, пластична тока ЗА СТОМАЧНИ мускули, ролна хартија може да се поднесе со мало притискање, со отпорност на удар, силна и силна. Име на производот : држач за тоалетна хартија.Материјал : нерѓосувачки челик.Површинска технологија : Процес : галванизиран полиран нерѓосувачки челик.Применлив објект : ролна хартија.Метод на инсталација : Удар.Применливи прилики : бања, кујна, туш кабина итн.Карактеристики : без ' рѓа, отпорност на абење,.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Брави на фиоки за легура на цинк, кои можат да се користат за заклучување на заклучување 90 ° 90 ° ротирачки анти-кражба, мулти-намена

DEN 393.44

Големина : 4 инчи, боја : Б, стил A * Материјал : Задебелена плоча, материјал за легура на цинк, антикара, два�

Вратата на вратата на вратата на вратата со 2-инчни шарки на портата T-форма, шарки од железо/шарки/шарки за пролевање, шарки за ленти

DEN 127.84

Getе добиете : 6 * 2 инчи шарки во форма на Т, 36 * завртки за монтирање Големина на шарки за Тформа : 50x45x15mm / 2 "x

2 -пакети со тешки ленти за ретче, 2inch 20 -ти врзани ленти со двојна j кука, 4400 фунти прекин на јачината на карго -лентите за преместување

DEN 399.84

【Трајни ленти за карго】 Овие ленти за ретчиња се изработени од полиестерска мрежи со висока густина, ш�

Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за кујна галаксиска фантазија

DEN 2.33

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Копчиња на Кабинетот рисбеј, 6 парчиња 22ммх20мм Црн Орев Модерни Минималистички Копчиња На Кабинетот Копчиња Во Форма На Конус За Фиоки,

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 6 парчиња Копчиња За Копчиња во Форма На Конус со Завртки од 6 парчињаВкупна Големина :

Аугиимор 4 Пара Шарка За Поддршка На Капакот, Ротирачко Преклопување Од Нерѓосувачки Челик Со Тешка Обврска Меко Затворање, Капак Со

DEN 223.84

●Пакетот Вклучува : 4 Пара x Тешки Шарки За Престој На Капакот(хардверите за Монтирање се вклучени) ●Мат�

4 ПАРЧИЊА Рогови Кристално Стакло Фиока Копче Повлечете Рачка 30мм Squareономски Плоштад Мебел Кабинет Рачка За Кујна Гардероба Шкаф Гардероба,

DEN 3.33

Материјал : Кристално Стакло и Сјаен Полиран Хром Големина : Врвен Дијаметар1,37 (инч), Должина На Заврткат

Металиксити Магнетни Притисни Брави 5 парчиња, Пластични Брави На Допир Амортизери-За Фиока На Кабинетот На Вратата, Декорација На Домот,

DEN 515.20

[1] : ПРИМЕНИ На Инсталиран на врвот или на дното на кабинетот Лесен за инсталирање, само прво поправете ј

Држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик Bddalpke, држач за пешкир за хартија од бесплатна стока, диспензер за тоалетна хартија за бањи

DEN 1273.60

* Резервен простор : Овие држачи на ткивата стојат со резерва имаат доволно простор за складирање до 3 ро�

Haowei 6pcs Златен бамбус рачка со единечна дупка за фиока за влечење копче за облекување рачка ретро цврст мебел гардероба дрвена дрвена

DEN 273.44

①Материјал : легура на цинк, силна и издржлива, без 'рѓа ② Со големина : 63мм / 2,5inch долга , висина 16мм / 0,63inc

ТРЕКСД Лизгачка Штала Рачка На Вратата Повлечете Рамна Вдлабната Дрвена Рачка На Вратата Мебел Хардвер За Внатрешна Врата На Орманот

DEN 4470.08

Изработен од материјал, издржлив и практичен за употреба Компонентите во Овој Хардверски Сет На Вратат�

XDCHLK 20 парчиња железо шарки Антички бронза 38*21мм прстен Дури и врата врата ретро накит за мебел за мебел хардвер додатоци за завртки

DEN 520.00

Ретро дизајн, издржлив и лесен за инсталирање Прекрасна декоративна шарка Широко користени во сите вид�

Хардвер за шарки за шарки 12 ПАРЧИЊА Преклопни Шарки За Задник Тешки Шарки За Шарки Од Бронзена Кутија За Накит Шарки На Вратите, Со Завртки

DEN 143.84

Големина : 1,35 "х 0,9" (Л х Ш); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 0,1"; Растојание На Дупката За Монтирање : 1,15" �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.