• Новак
Пенкало За Игла Покрај маса ,Boxwave® [Мини Капацитивно Игла] Мал Гумен Врв Капацитивно Пенкало За Пенкало За Резервна Маса-Млаз Црно

Пенкало За Игла Покрај маса ,Boxwave® [Мини Капацитивно Игла] Мал Гумен Врв Капацитивно Пенкало За Пенкало За Резервна Маса-Млаз Црно

Вреднување на стоката:
DEN 1486.40

Пристапност
Во достапна форма

? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично На Вашата Маса И други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир. ? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично На Вашата Маса И други капацитивни екрани на допир. Напиши, допрете, нацртајте!. ? [КОМПАКТЕН] компактната големина и вклучениот адаптер за приклучок за слушалки од 3,5 мм продолжуваат да ги прават опциите за транспорт и складирање неограничени. ? [СИЛА и СТАБИЛНОСТ] Иако некои работи се сменија, јаболкото не падна далеку од дрвото. МИНИ се уште ја одржува пофалената ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА што го направи Капацитивниот Игла таков хит. Мини има само ПОКРАТКА ДОЛЖИНА и лесен дизајн за ДРЖЕЊЕ!. ? [ВКЛУЧЕНО] 3,5 мм прилог за погодно поврзување во приклучокот за слушалки. ? [МАЗНО ЛИЗГАЊЕ] Совршено За студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците, издржливиот гумен врв и мазното ЧУВСТВО на ЛИЗГАЊЕ на Мини Капацитивното Игла ќе ве натераат да размислите да го користите прстот како алатка за избор на екран на допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Телефонски Држач за Кикирики За Автомобил Безжичен Полнач Автоматско Стегање Со Ротирачки Клип За Вентилација Симпатична Мечка за iPhone 14 13

DEN 525.44

1Автоматско стегање без кабел за полнење : Овој Држач за Држач за Телефон За Автомобил има вградена бате�

Го сакам држачот на телефонот во Лондон Телефон за монтирање Универзален мобилен телефон за вентилатор за штанд на шофершајбната на

DEN 271.84

Апс Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна монтажа на телефон со автомобили е изработено о

Ванелц УВ Дезинфекција НА Мобилни Телефони, Пренослива Ув Дезинфекција Кутија Со Безжично Полнење, Клинички Докажана Ув Светлосна Кутија За

DEN 319.84

Ултравиолетово Средство За Дезинфекција Со ЕПАЕПА Нашата кутија за стерилизација има 8 парчиња ув + ЛЕР

Бункер Прстен Уметност Дизајн, Мобилен Телефон Прстен Држач, 360°Ротација Метал Прстен, Доаѓа Со Посветен Држач, Компатибилен Со Повеќето

DEN 0.33

●●Големина на производот : 1,85 € 1,50 € 0,28 инчи ●внатрешен дијаметар На Прстенот : 0,91 инчи €®Материјал : М

ДБИЛКСМН МАКЕЛОНСКИ СМАРТФОНСКИ СМАРТФОНСКИ Астронаут Универзална десктоп Компонирање со Стенд дома декор Кристални новогодишни елки

DEN 0.33

Добро дизајнирани, може да уживате во удобното дури и натаму Материјал : Трајната тврда цврста смола (�

USB C Полнач, 20w Телефон 12 Брзо Полнење Блок USB Тип C Ѕид Полнач PD 3.0, Издржлив Компактен USB-C Адаптер За Напојување Обезбедува Брзо Полнење

DEN 2.67

Незаменлива Брзина : Го Полни вашиот i Phone 13 до 58% за само 30 минути Брзината на полнење на овој usb c полнач б�

Молив За Ipad Air 5-Ти Генерација, iPad 10-Та Генерација, Игла Пенкало за iPad mini 6 / 5-ти, Активно Пенкало Со Отфрлање На Дланка за iPad 10-ти/9-ти/8-ми/7-ми

DEN 1.67

Молив За Ipad Серија : моливот за i Pad е компатибилен со i Pad 2018 и 2022 : i Pad 6ти Генерал(97"), i Pad 7ми Генерал(10.2"), i Pad

Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Ulefone Power Armor 18T - држач за навалување на Snapgrip, засилување на задното засилувач за навалување

DEN 127.20

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Ulefone Power Armor 18 T (6,58 во) Намалете го заморот на

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.