• Новак
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Фиат 2020 500х - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врвот На Влакната Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало За Фиат 2020 500Х-Метално Ср

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Фиат 2020 500х - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врвот На Влакната Врвот На Дискот Капацитивно

Вреднување на стоката:
DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

? [ПЕНКАЛО За Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со ФИАТ 2020 500Х (7 инчи) Со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката. Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. ? [ФИБЕРМЕШ МЕК ВРВ] Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект. Резултатот е ултра точен и издржлив, истовремено обезбедувајќи ви ПОВРАТНИ информации ЧУВСТВИТЕЛНИ на ПРИТИСОК. ? Иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ВИДОТ за да ја видите точната точка за контакт на екранот НА вашиот Fiat 2020 500 X (7 инчи). Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате. ? [СИТЕ АГЛИ] двата совети работат добро од КОЈ било АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни. Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со ФИАТ 2020 500Х (7 инчи).Фибермеш или Диск стил? Не можете да одлучите кое игла ќе го користите ЗА Вашиот Fiat 2020 500 X (7 инчи)? Пробајте ги и двете Со Капацитивното Пенкало На Box Wave! Ова комбинирано игла е совршено за секоја ситуација и пригода!Со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зостланд Хд Легура Мобилен Телефон Штанд, Пренослив Држач За Телефон, Алуминиумски Десктоп Штанд, Биро Стент Монтирање Автомобил

DEN 87.52

● Моќна функционалност ● Одлични додатоци за работна површина за канцеларија и дома Држачот за мобиле�

Држач за мобилни телефони Beavorty Мобилниот телефон засилувач на екранот за мобилен телефон, заграда за велики на екранот за мобилни телефони,

DEN 255.20

мала големина, преносна и лесна за носење за вашите пријатели и семејство Направено од материјал, безб

62 Телефонски статив и пакет со селфи стап со флексибилен штанд за статив на телефон, компатибилен со сите мобилни телефони, камери

DEN 0.33

【Разновиден 62 '' Телефонски статив】 Ажурираниот статив на Сенсин ја комбинира функцијата на телефонск�

GLBLAUCK [2-Пакети] Заштитник На Екранот За Приватност За Samsung Galaxy A11, Целосна Покриеност Анти-Шпионски 9H Цврстина Калено Стакло Заштитници

DEN 135.84

Специјално Дизајнирано : Ексклузивно Самсунг Галакси А11, Калено Стакло За Приватност со цврстина НА екр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.