• Новак
Спиген Цврст Оклоп Дизајниран За Галакси С23 Ултра Куќиште и Солиден Опсег Дизајниран За Samsung Galaxy Watch 5 44/40mm, Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 4/4 Класичен

Спиген Цврст Оклоп Дизајниран За Галакси С23 Ултра Куќиште и Солиден Опсег Дизајниран За Samsung Galaxy Watch 5 44/40mm, Galaxy Watch 5 Pro

Вреднување на стоката:
DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

[Производ 1] Засилен штанд со подигнати усни за заштита на екранот и камерата [Производ 1] Сертифициран [Mil-STD 810 G-516.6] Технологија за заштита и Воздушно Перниче за заштита од удари. [Производ 2] Мат финиш со акценти од јаглеродни влакна додаваат модерен изглед. [Производ 2] Стабилно И обезбедено монтирање со Технологија За Паметно Заклучување . [Производ 1 и 2] Прецизно Дизајниран За Ултра Куќиште Галакси С23 (2023) и Часовник Галакси 5 44мм/40мм, Часовник Галакси 5 Про 45мм, Часовник Галакси 4 44мм/40мм, Часовник Галакси 4 Класичен 46мм/42мм, Часовник Галакси 3 41мм, Часовник Галакси Активен 1 И 2, Часовник Галакси 42мм, гармин Вивоактив 3, Тиквоч 2 и други часовници Со Ленти од 20мм. [Производ 1] Засилен штанд со подигнати усни за заштита на екранот и камерата. [Производ 1] Сертифициран [Mil-STD 810 G-516.6] Технологија за заштита и Воздушно Перниче за заштита од удари. [Производ 2] Мат финиш со акценти од јаглеродни влакна додаваат модерен изглед. [Производ 2] Стабилно И обезбедено монтирање со Технологија За Паметно Заклучување . [Производ 1 и 2] Прецизно Дизајниран За Ултра Куќиште Галакси С23 (2023) и Часовник Галакси 5 44мм/40мм, Часовник Галакси 5 Про 45мм, Часовник Галакси 4 44мм/40мм, Часовник Галакси 4 Класичен 46мм/42мм, Часовник Галакси 3 41мм, Часовник Галакси Активен 1 И 2, Часовник Галакси 42мм, гармин Вивоактив 3, Тиквоч 2 и други часовници Со Ленти од 20мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Таблета стилус, солиден метал со голема јачина на висока јачина на висока чувствителност на пенкало чувствително за мобилен телефон за цртање

DEN 908.80

Мазна анти оксидациска метална обвивка, голема јачина, солидна и издржлива, не е лесно да се оштети Пого�

Паметен часовник, потсетници за повик и СМС паметен часовник со отчукувања на срцето, мониторинг на спиење, кислород/притисок во крвта,

DEN 1.33

1,3инчен IPS екран во боја на IPS со висока дефиниција : Податоците за следење на статусот на трчање може да с

Поколан [3-Пакет] Заштитник На Екранот За Моторола Мото Г Чисто Калено Стакло, Лесно За Инсталирање, Без Меурчиња, Против Гребење, Против

DEN 1.67

€®Компатибилен модел q Заштитник на Екранот Специјално Дизајниран За Motorola Moto G Чист Обезбедете максима�

Костарика ретро знамето на автомобилот Држач на телефон со долга рака за вшмукување на рака, Универзален автомобил за монтирање за паметни

DEN 303.84

Штандот за мобилни телефони го усвојува принципот на триаголна поддршка, кој го заклучува центарот на г

Монтирање на телефонски велосипед и моторцикл - држач за телефон со велосипеди со алуминиум со 360 ° прилагодлив држач за рачка за

DEN 1579.20

Супер издржлива и стабилна целата рамка за алуминиумска легура го прави најсилното и најсигурното мон�

Држач за држачи на телефонски држач за мобилни телефони без ракави за автомобил погоден за паметни телефони како Samsung, LG, за iPhone 12 11

DEN 232.80

1 Држач на телефон за силиконски зафат на автомобилот Чувајте го уредот безбеден во транзит со прилагод�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.