• Новак
КАТЕЛОВЕН МИНИ КЛУЧНИК КАНКЕДАТ ПРОСТАПА МЕТАЛ МЕТАЛ РАБОТНИ УНИВЕРЗАЛНИ СПАНЕР ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК

КАТЕЛОВЕН МИНИ КЛУЧНИК КАНКЕДАТ ПРОСТАПА МЕТАЛ МЕТАЛ РАБОТНИ УНИВЕРЗАЛНИ СПАНЕР ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Исто така, може да биде најдобрата декорација за вашиот клуч, исто така добар подарок за вашите пријатели Овие прилагодливи клучеви се идеална рачна алатка за сите вклучени во механичка, водоводна или општа градежна работа. Направен од висококвалитетен јаглероден челик, со полиран силен и издржлив, не е лесен за деформирање, сигурен за долга употреба на ИТМЕ. Големина : приближно.56 x 0,79 инчи, мал и лесен челичен клуч, лесен за носење и употреба при излегување. Се користи за индустриска, механичка поправка, автоматско поправка, електронско одржување, одржување на велосипеди, играчки, занаети и алатки за домаќинство. Исто така, може да биде најдобрата декорација за вашиот клуч, исто така добар подарок за вашите пријатели. Овие прилагодливи клучеви се идеална рачна алатка за сите вклучени во механичка, водоводна или општа градежна работа. Направен од висококвалитетен јаглероден челик, со полиран силен и издржлив, не е лесен за деформирање, сигурен за долга употреба на ИТМЕ. Големина : приближно.56 x 0,79 инчи, мал и лесен челичен клуч, лесен за носење и употреба при излегување. Се користи за индустриска, механичка поправка, автоматско поправка, електронско одржување, одржување на велосипеди, играчки, занаети и алатки за домаќинство. Опис : Боја на клучот на клучот како што е прикажано на сликата на сликата : Метал Големина : Прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Schumacher SC1320 Целосно автоматски полнач за батерии, одржувач и автоматски десулфатор 6 засилувач/2 засилувач, 6V/12V - за автомобили, камиони,

DEN 676.80

Сигурна моќност : Доставува 6 засилувачи и 2 засилувачи одржуваат на автомобил, камион, SUV, RV и морски бате

Климатизација бакарна цевка за алатки за алатки за алатки за климатизација Делови Флуор цевка месинг конектор за климатизација R410A адаптер

DEN 3.00

Тие се добри за кујна, балкон, бања, наводнување на растенија и миење на автомобили Лесно за обработка по

У-К автомобил возило моторцикл со велосипедски мерач за мерачи на гума за мерач на гума со моторцикл со велосипеди за мерење на гуми

DEN 191.84

Боја : Како што е прикажано изработено на издржлив материјал, безбеден и издржлив за корисни автомобили,

Тестер за тестирање на колото DC 6V 12V 24V 36V, електричен тестер за изолација на електричен DC3‑36V опсег, Флексибилен кабел за автомобилски

DEN 169.12

Лесно да се опе : 7 метри долга пролетна челична жица е пофлексибилна, полесна и потрајна од обичната жиц�

10 парчиња дигитални гуми за надувување со мерач на притисок 200psi мерач на мерач на притисок со висока прецизност со мерач на инфлација

DEN 319.84

✉ Професионална алатка ✉ Овој дигитален инфлатор на гуми со мерач на притисок може да го открие притис�

CV спојници за прицврстување на зглобот - клешти за вртење на увото со комплет за прицврстувачи за подигање, комплет за алатки за автомобили,

DEN 1480.00

【Комплет за алатки за прицврстување на CV】 Подготвивме 10 парчиња мали степени за подигање од не'рѓосува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.