• Новак
Филипс Sonicare Diamondclean Classic Classic Electrice Power Power, Пинк, HX9361/69

Филипс Sonicare Diamondclean Classic Classic Electrice Power Power, Пинк, HX9361/69

Вреднување на стоката:
DEN 3184.00

Пристапност
Во достапна форма

Бело : Ги отстранува површинските дамки плус за да ги осветли белените заби за само 1 недела додека го подобруваат здравјето на непцата за само 2 недели До 62000 движење на четки/мин. Организираат до 7x повеќе плакета од рачна четка за заби; Белешки заби за само 1 недела додека го подобруваат здравјето на непцата за само 2 недели. Сите сакаат здрава, светла насмевка. Одликувајќи се со патентирана Sonic Technology, 5 режими за четкање и напредна технологија за глава на четки, Philips Sonicare Diamond Clean Class Classic Conchursh Pocharge, нуди Систем за белење на филипс Sonicare и отстранување на плакетите. Изберете од чисти, бели, длабоки чисти, нега на непцата или чувствителни режими за сопствено искуство за чистење. Докажано дека природно ги избегнува забите за само една недела, Дијамант Чист, исто така, нежно ќе ги отстрани дамките од кафе, чај, тутун и црвено вино. Со главата на четката со премија за плаки, оваа четка за заби отстранува до 7x повеќе отстранување на плаките наспроти рачна четка за заби. Исто така, се карактеризираат со Quadpacer и Smart Timer за да поттикнат внимателно четкање на секој квадрант на устата и да го зајакнат препорачаното време на четкање од најмалку 2 минути. Вклученото стакло за полнење може да се користи за полнење или да ја исплакнете устата по четкањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

LED заби Белење на ладно светло, забни заби за белење на заби, декомпонираат молекули на боја, флексибилни за употреба на стоматолошка клиника

DEN 2.67

Подобрување на бојата на забите : ЛЕД светлината за белење на забите може да го подобри обезбојувањето н

Лажни заби, 2 парчиња заби заби за жени и мажи, стоматолошки фурнири за привремена реставрација на забите, природа и удобно, заштитете ги забите

DEN 239.84

【Природен невидлив】 Овој производ обезбедува поубава опција за луѓето со стари отстранливи делумни п�

Листерин Ултраклин Пристап Флосер Рефил Глави Конец Пакет | Соодветна &засилувач; Трајни Орална Нега &засилувач; Хигиена | Ефикасно

DEN 0.67

Лесен За Употреба : Секое пакување вклучува 28 глави за полнење со конец со вкус на нане за еднократна упо

3 парчиња Белење На Заби Миење На Устата, Отстранување На Калкулус, Заздравување На Чиреви Во Устата, Елиминирање На Лошиот Здив, Спречување

DEN 159.84

●Белење На заби+ : Оваа Пена за Миење На Устата содржи комбинација од растителни екстракти кои го освежу

Cabilock 2 поставува деловни мијалници за миење садови за миење садови за пијалоци во дневна употреба патнички пешкири заби за четкичка

DEN 1.33

Комплети за патувања за четкичка за заби за возрасни тинејџери Деца : Тие се прекрасни празни шишиња, по�

Основа за рака и чекан Есенцијал Белиот за заби без флуорид + активиран јаглен-4 пакет од 4,3oz цевки, чиста нане- природна сода бикарбона

DEN 319.84

Суштински состојки : Направено од 100% природна сода бикарбона до длабоко чиста помеѓу есенцијалните мас�

4 поставува загради за заби што изгледаат реално, исчезнати комплет за замена на забите за предвремена покривка што недостасуваат заби

DEN 2.00

【Безбеден материјал】 Нашите заби се опремени со материјал за фиксација на силика гел, така што тие ост�

Здраво Деца Миење На Устата Со Вкус На Гума За Џвакање Од Еднорог, Миење На Устата Без Алкохол За Деца Со Флуор, Безбедно за возраст од 6 И Повеќе

DEN 0.33

Поздравете се со дете пријателски алкохол слободен миење на устата која работи брилијантно и вкус маги�

Лажни Заби, Заби За Протези Привремени Лажни Заби Се Прилепуваат На Фурнири, Забни Фурнири за Привремена Реставрација На Забите, Заштитете ГИ

DEN 271.84

●Совршена Насмевка : нашите заби што можат да се обликуваат помагаат да се сокријат исчезнатите, извалк

Спреј за здив, спреј за пробиотици, спреј за здравствена заштита за орална нега, освежувач на лош здив, орален спреј за освежување на лимон,

DEN 0.67

Регулирајте ја оралната микробна околина, брзо освежете го здивот, лесен и удобен за употреба Кога сте н

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.