• Новак
Штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со TCL 10L - Gimbal SelfiePod, Selfie Stick Extendable Video Gimbal стабилизатор за TCL 10L - jet Black

Штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со TCL 10L - Gimbal SelfiePod, Selfie Stick Extendable Video Gimbal стабилизатор за TCL

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со TCL 10 L Вие заслужувате квалитетни фотографии и видеа од секој агол - селфи стап и стил на статив! Оваа големина на патување, проширување, трансформација, летање Selfie Pod е токму она што ви треба за да ги засилите вашите селфи вештини. Занишани раце? Без грижи! Двонасочниот механизам на Гимбал го зафаќа вашиот уред безбедно и автоматски го стабилизира за мазни видеа. ? [Extendable] се протега до 34 инчи за прекрасни селфи и групни снимки што можат да ги вклучат сите ваши пријатели и сценографии. ✌ [Двојна функција] Барате повеќе искрен шут? Едноставно разоткријте ги вградените нозе за да го претворите Gimbal Selfie Pod во здрав статив за да ги промените вашите агли на фотографии. ? [Вклучено] Вклучува отстранливо копче за блендата Bluetooth за да фотографирате групни фотографии, толку повеќе е Мериер! Само земете го копчето за блендата со вас и безжично фотографирајте кога сите се подготвени! Повеќе не влегува во позиција бидејќи камерата се брои надолу, едноставно кликнете на копчето за да ја снимите совршената групна слика!. ? [Компактен] се распаѓа на само 7,5 инчи за лесна преносливост, за да можете да го носите вашиот џимбален селегист со себе насекаде!. ? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со TCL 10 L. Вие заслужувате квалитетни фотографии и видеа од секој агол - селфи стап и стил на статив! Оваа големина на патување, проширување, трансформација, летање Selfie Pod е токму она што ви треба за да ги засилите вашите селфи вештини. Занишани раце? Без грижи! Двонасочниот механизам на Гимбал го зафаќа вашиот уред безбедно и автоматски го стабилизира за мазни видеа. ? [Extendable] се протега до 34 инчи за прекрасни селфи и групни снимки што можат да ги вклучат сите ваши пријатели и сценографии. ✌ [Двојна функција] Барате повеќе искрен шут? Едноставно разоткријте ги вградените нозе за да го претворите Gimbal Selfie Pod во здрав статив за да ги промените вашите агли на фотографии. ? [Вклучено] Вклучува отстранливо копче за блендата Bluetooth за да фотографирате групни фотографии, толку повеќе е Мериер! Само земете го копчето за блендата со вас и безжично фотографирајте кога сите се подготвени! Повеќе не влегува во позиција бидејќи камерата се брои надолу, едноставно кликнете на копчето за да ја снимите совршената групна слика!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Завршен држач за прстен за мобилни телефони - штанд за паметни телефони во Броди Кристал W/ 360 ротација на прсти за прсти, срце, розово

DEN 3.00

Кристали на Сваровски : Аксоризирајте го вашиот уред со највисоки телефонски прстени, направени со вист

SOLUSTRE Игла Пенкало Покритие 24 парчиња Цртан Филм / Случај Компатибилен Капачиња Пенкало Пенкало Покрива Грицки Силиконски Врвот

DEN 134.88

СИЛИКОНСКИ МОЛИВ случај Изработени од квалитетен силиконски материјал, добро чувство, ИГЛА МОЛИВ капа �

УСБ-wallиден полнач, 3-порта 3,1а Блок за полнење 3-пакет UL овластен USB приклучок за приклучок полнач за полнач на коцка компатибилен за

DEN 1.33

【Надградена Smart IC технологија】 : Блок за полнач автоматски ќе ја открие и ќе обезбеди најбрза можна брз�

Јас многу го сакам украинското црвено срце печатено преклопено десктоп мобилен телефон, прилагодливи додатоци за штанд за биро за туристичка

DEN 267.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

КАРМУС МАГЕНТИЧКИ ТЕЛЕФОН МОН, МОНДЕР ЗА МАГЕНТИЧКИОТ КАРТИНСКИОТ МОНЕР ЗА ДИВОДНИОТ СВЕТСКИ СВЕТСКИ, 360 ° прилагодлива глава, магнетна

DEN 2.33

1 Монтирањето на телефонот е погодно на температура на околината помеѓу 40 ° F и 194 ° F Ве молиме, не ја изло�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.