• Новак
JSWAN Суви јаглеродни влакна влезна врата Внатрешна панел за потпирачи за потпирач

JSWAN Суви јаглеродни влакна влезна врата Внатрешна панел за потпирачи за потпирач

Вреднување на стоката:
DEN 2238.40

Пристапност
Во достапна форма

? ? , одлични додатоци за да ја усовршите вашата Tesla Проверете го вашиот автомобил и година пред да купите. ? 【Висококвалитетно јаглеродно влакно】 јаглеродни влакна Внатрешна обвивка за потпирачи за потпирачи за рака е направено од најскапите 3 K240g јаглеродни влакна, овој материјал се користи широко во воздушната. Тоа беше ултра лесен, ултра-тенки и отпорни на корозија. Ние користиме процес на суво јаглеродно влакно, така што житото е појасно, не мора да се грижите за какви било меурчиња и деформација. Не верувајте во ефтиниот процес на трансфер на вода и вода. 【Лесна инсталација】 JSWAN препорачува да го исчистите автомобилот пред инсталацијата, проверете дали автомобилот е чист и сув, тогаш треба постепено да стискате од средина до работ сè додека таблата на воланот не е цврсто опремена со оригиналниот автомобил. Притиснете напорно неколку минути. ? Било какви прашања, ве молиме кажете ни преку пошта, ќе ги решиме сите прашања за вас. Ние сме професионален производител на делови за автоматско подесување. Нашите производи за модификација на јаглеродни влакна вклучуваат дизајн, производство и производство. ? ? , одлични додатоци за да ја усовршите вашата Tesla. Проверете го вашиот автомобил и година пред да купите. ? 【Висококвалитетно јаглеродно влакно】 јаглеродни влакна Внатрешна обвивка за потпирачи за потпирачи за рака е направено од најскапите 3 K240g јаглеродни влакна, овој материјал се користи широко во воздушната. Тоа беше ултра лесен, ултра-тенки и отпорни на корозија. Ние користиме процес на суво јаглеродно влакно, така што житото е појасно, не мора да се грижите за какви било меурчиња и деформација. Не верувајте во ефтиниот процес на трансфер на вода и вода. 【Лесна инсталација】 JSWAN препорачува да го исчистите автомобилот пред инсталацијата, проверете дали автомобилот е чист и сув, тогаш треба постепено да стискате од средина до работ сè додека таблата на воланот не е цврсто опремена со оригиналниот автомобил. Притиснете напорно неколку минути. ? Било какви прашања, ве молиме кажете ни преку пошта, ќе ги решиме сите прашања за вас. Ние сме професионален производител на делови за автоматско подесување. Нашите производи за модификација на јаглеродни влакна вклучуваат дизајн, производство и производство. Спецификација : ♠ ️ Name : Внатрешна врата на панелот за потпирачи за потпирачи на јаглеродни влакна ♠ ♠ ️ Усогласеност : 100% сосема нов ♠ ♠ Material : Вистински материјал за јаглеродни влакна, суво јаглеродно влакно со топло притискање на процесот на притискање. (не ABS, не процес на пренесување на вода) ♠ ️fit за : За Tesla Model 3 / Y (2021 2022 2023) ♠ ️Color : светло црно / матно црно / фалсификување ♠ ♠ ♠ пакажот Вклучи : 2 парчиња X јаглеродни влакна Внатрешна врата на внатрешната врата на панелот за потпирачи за потпирачи на оружје? ? Не ABS, не процес на пренесување на вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Араши за гориво на капакот на гасовитост на капакот на гасови за гас за Honda GL1800 2001-2010 Chrome позлатена налепница за декорации за декорација

DEN 3.00

Функција : монтиран на капакот на резервоарот за гориво Материјал : Хром позлатена ABS пластика Подготовк

Хонгк-Диск Сопирачка Рампа Во Собата Компатибилен Со Извидник Тосо Дебеломер/Фрлија Тркала Извидник Шеесет Месинг Легура [B07PHMZKQC]

DEN 3.33

Марка : Хонгк Состојба : 100% Сосема Нова Гаранција Долг Работен Век Помала Штета За Роторите Стабилни Пер�

Фреквенција на фактор на напон на напон Фреквенција Електрична енергија Монитор на електрична енергија Амперметар Волтметар Мултиметар Тестер

DEN 147.04

【Лесно за носење】 мала големина, лесно за корисниците да го спроведат кога ќе излезат на работа, произв

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.