• Новак
EMTEK 86454US15 4 во Freestone Pull, сатен никел

EMTEK 86454US15 4 во Freestone Pull, сатен никел

Вреднување на стоката:
DEN 243.20

Пристапност
Во достапна форма

Повлечете го кабинетот за дизајн Координира со сериите Freestone. Координира со урбан или современ тематски дом. Цврст фалсификуван месинг. Вклучува хардвер за монтирање. EMTEK 86454 US15 4 "Freestone Повлечете го сатенскиот никел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Aerveal Хартија Држач Ткиво Кутија Биро Организатор Голем Капацитет Канцелариски Материјали Држач За Складирање Документ Држачи За Списанија Со

DEN 2.00

Кутијата За Ткиво Е Погодна За Ресторани, Канцеларии, Домови и Хотелски Соби за Да го Направат Вашиот Пр�

4 Парчиња Поставени Кабинети Хардверски Тркалезни Копчиња За Мебел Земја Рустикален Потресен Чај Зелена Штала Дрво Печатење, Фиока Гардероба

DEN 192.00

Дијаметар на секоја КопчињаСтандард 1Печатени со уникатен модел МАТЕРИЈАЛ : стаклена површина и пласти�

Закачете 5 парчиња двојни не'рѓосувачки челични куки за пешкир за облека за бања кука облечена кука кука кука за додатоци за бања

DEN 4086.40

Боја на површински процеси : цртање на жица Боја на производот : црна, четкана Карактеристики : Погоден з�

Трескаса 1 Пакет Четкан Никел Кабинет Повлекува Нерѓосувачки Челик 7 Инчен Центар Дупка Солидна Хром Кабинет Рачки Кујна Четкани Никел

DEN 240.00

За разлика од вообичаените ефтини рачки на кујнскиот кабинет за леење, нашиот кабинет се повлекува напр

Уенхој кабинет магнетски лепило 4 пакувања силен магнетски врата за улов без дупчење, магнети од врата од не'рѓосувачки челик за кабинети

DEN 2.33

Самолепливо кабинет магнетски уловќе добиете 4 парчиња 2,6 "магнетна брава на вратата со моќни лепило нал

Извртени Копчиња На Кабинетот За Дизајн Р, Копчиња За Кујнски Ормари И Фиоки, Соодветни Копчиња На Кабинетот и Влечења со Месинг Влошки,

DEN 1.67

ЗАЧИНЕТЕ ГО ВАШИОТ ПРОСТОР : Дајте им на вашите кабинети поп на личност со нашите врвни копчиња на кабин�

игкзм 2 Парчиња 65 * 33мм Црн Антички Кабинет Врата Багаж Шарки Накит Подарок Кутии Гроздобер Стари Шарки Мебел Декорација Со Завртки

DEN 577.60

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врат�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.