• Новак
Morex сјај бисер сатен златен лента, сатен, 1,5 инчи од 100 јарди, крем

Morex сјај бисер сатен златен лента, сатен, 1,5 инчи од 100 јарди, крем

Вреднување на стоката:
DEN 1919.68

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетна полиестерска сатенска лента со сјајна бисерна завршница за тој луксузен изглед и чувство на сатен Одлично за надавање или цветна работа. 5 инчи од 100 јарди. Совршено за букети, декор за туширање или свадба. Одлично за печатење. Завршувањето на искра е совршена за украси за одмор или подароци или за која било празнична пригода. Квалитетна полиестерска сатенска лента со сјајна бисерна завршница за тој луксузен изглед и чувство на сатен. Одлично за надавање или цветна работа. 5 инчи од 100 јарди. Совршено за букети, декор за туширање или свадба. Одлично за печатење. Завршувањето на искра е совршена за украси за одмор или подароци или за која било празнична пригода. Квалитетна полиестерска сатенска лента со сјајна бисерна завршница за тој луксузен изглед и чувство на сатен. Одлично за надавање или цветна работа, 1. 5 инчи од 100 јарди. Совршено за букети, декор за туширање или свадба. Одлично за печатење. Завршувањето на искра е совршена за украси за одмор или подароци или за која било празнична пригода. Овој производ е направен од 100% полиестерска ткаенина. Morex Ribbon е увозник и производител на декоративна лента, што нуди голем број на креативна, мода напред со лента за квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ngoodiez DTF во прав Дигитален трансфер - Лепило за топло топење, прашок за пренесување предтрет DTF за директно печатење на која било обоена/темна

DEN 3.33

Компатибилност : Ние го поедноставивме методот на топло топење со нашето лепило во прав DTF што работи со

Прекацоум цветна пена цветна пена 3 парчиња пена мечка пена мечка во форма на рамен нос полисстран уметност и занаетчиство празно бел

DEN 132.64

Креативни DIY занаети Интересни модели на облик на мечка Со широк спектар на употреба, може да биде украс�

Реткосична лепенка мини црвено срце жалост железо на шиење на лепенка налепници цртан филм извезена апликација DIY занает декоративна

DEN 63.84

Големина : 1,2 / 8x1 Пакетот ќе се испорачува директно од Тајланд преку DHL Global Mail или Thailand Post Ние испорачувам�

Fenghuangwu 5,5yard × инчен дијаметар на силметар раб на облик на ткаенини со висока густина и украси за тегови на завеси за завеси за шиење

DEN 2.33

Големина : околу 8,5 см / 3,3inch во дијаметар; Околу 5,5 дворски тасели раб, тежина 0,6 кг, совршена за DIY Двојно в�

Бренд Velcro Sew на лента 15ft x 3/4 во разновидност пакет 7 бои за ткаенини облека и занаети, замена за прилепувања и копчиња, исечени ленти

DEN 191.52

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува 15 тина бренд Velcro Sew на лента во 7 бои; Поточно 30 инчи секоја од црно�

Играчки за мали деца од Амосфун 24 парчиња 6 големини Велигден јајце сликарство пена јајце бело јајца мазно занаетчиско јајце полистирен јајце

DEN 2.33

90% памук / 10% рајон 【Велигденско јајце од пена】 Погодно е за велигденски игри со јајца, велигденска хран�

2 инч со двојно соочен сатен лента Бургундија цврста полиестерска занаетчиска лента - 25 јарди совршени за завиткување на подароци, занаети,

DEN 0.33

? Двојно лице сатенска лента 2 инчи во ширина, вкупно 25 јарди со пластична количка, може лесно да се чува ?

Русија риболов специјални сили трупи лепенка и јамка тактички морал за прицврстувач за прицврстувачи на воени везени печ 2 парчиња

DEN 667.20

Големина : Спецификација : 3,1 инчи / 8 см Поддршка за кука за прицврстување на тактички капи и опрема Долго

Дизајнерска количка розова мулти-боја сенарен памук 6 парчиња бод за вез на нараквица нараквица нараквица конец нараквица од предиво од 100

DEN 156.48

Производ : розов мулти боен сенарен памук 6 пили Големина : Пакет од 100 грама Употреба : Може да се користи

28мм Крпеница Тркало Тркалезна Крпа За Нож Сечење Нож Кожни Занаетчиски Ткаенини Ротационен Секач Самостојни Алатки За Шиење|Сечење|

DEN 1348.80

Боја : 28ммСкала Пакетот Вклучува : 1*1 ПАРЧЕ рачен секач за сечење тркалезен нож прецизни рачни алатки Иде

Niart HTV пренесување на топлина винил ролни 12 пакувања 12 x 5 ft листови винил, разновидни бои за пренос на топлина винил за DIY железо на

DEN 639.84

Attom Tech е професионален производител на производи за домаќинства, имаме тим за професионално истражувањ�

Ирисгарден 3мм 10дард Шарена Полиестерска Тркалезна Еластична Лента Гумено Јаже За Облека Еластична Лента Уво Виси Јаже САМ Додаток

DEN 3.33

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Едно очи Мала пиратска насмевка светло цртан филм Детски занаетчиски занаети извезени закрпи за торби јакна железо на фармерки за облека

DEN 3.00

Големина : 3,25 x 2,25 во Бесплатна стандардна меѓународна испорака Нема број за следење Ние испорачуваме ши

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.