• Новак
Алатка за поправка 120 парчиња/лот 7мм х 100мм топло топење лепак стапчиња за електричен лепак занаетчиски албум за поправка на електрични алатки за лесни додатоци ле?

Алатка за поправка 120 парчиња/лот 7мм х 100мм топло топење лепак стапчиња за електричен лепак занаетчиски албум за поправка на електрични

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Стапче за лепак со топло топење Материјал : Ева. Дијаметар : 7мм. Должина : 100мм. Количина : 120 парчиња/серија. Тип : Стапче за лепак со топло топење. Материјал : Ева. Дијаметар : 7мм. Должина : 100мм. Количина : 120 парчиња/серија. Добредојдовте во мојата продавница! Здраво, драги пријатели, добредојде во продавница во продавницата! Ако имате потреби, можете да ми испратите е -пошта во секое време, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро! Се надевам дека имате добар шопинг Во продавницата и ви посакувам среќен! Дијаметар : 7ммл должина : 100ммквантилност : 120 парчиња/Batch Color : Transparentmatery : Извици за лепење : 120* Лепак за лепак со топла топење (со исклучок на други предмети) само горенаведените артикли за пакување, со исклучок на други производи. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3 см. Ви благодариме за разбирањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кожа за поправка на кожа за мебел, лента за поправка на кожа само лепило, лепенка за поправка на кожа за каучи за софа за каучи софа

DEN 444.80

Кожа лента за поправка Доволна должина ве прави повеќе имагинација Сосема нов производ? Постојна кожа и

CLISPEED лепак шише прецизен врв Апликатор шише 20 парчиња масло шише Пластично шише челично млазница шише лепак шише шише со шише шише шише шише

DEN 1592.00

Направено од добар материјал со издржливост и цврстина, за да се осигура дека тие не се губат или Лесно з

Декорации за Божиќни таблети HHMEI безлични џуџеи ​​кукла мини кадифен Божиќ декорација капчиња за приврзоци за приврзоци за шиење

DEN 0.67

нов и висок квалитет Материјал : Не ткаени ткаенини Божиќни таблети украси безлични џуџиња кукла мини к�

TOAOB 240 парчиња 8мм црни пластични безбедносни очи занаети безбедносни очи со мијалници за полнети животни амигурумис капчиња мечки кукли

DEN 111.84

Премиум материјал : Овие безбедносни очи се изработени од висококвалитетна пластика, не се лесни за сви�

2 парчиња 4,7 инчи од не'рѓосувачки челик пролетни ножици за вез за шиење на снопчиња ножици за веѓи за веѓи за ножици за крик на нишки за мустаќи,

DEN 319.84

Намалете го замор на рацете : getе добиете 2 парчиња ножици за шиење, дизајнирани со 2 различни совети, имен

Запостави калапи за обетки од смола 2 парчиња, калап на вентилатор, калапи за вентилатор, силиконски шарми, правејќи алатка за преклопување

DEN 879.20

[Висок квалитет] Нашиот калап за навивачи е изработена од силиконски материјал со висок квалитет, кој е �

Fafeicy 2 парчиња единечна дупка, 45 челични рачни облеки за хартија за хартија, 6мм дијаметар за пробивање на дупки, усвојува механизам

DEN 2.33

Со тенкиот дизајн на рачката со лак, единечна дупка е лесна за одржување, а изгледот е сјаен, а зафатот е �

Завршено кафе -часовник на кафе - париски римски броеви - DIY сликарство рустикално дрво часовници мали до екстра големи за декор за домови

DEN 447.84

Површини : Маркерот за боја на креда на занаетчиско дрво палета уметничко платно или ги отпечати вашите

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.