• Новак
Лепак за лепак за лепак за печење гел на Елмер, 0,88 мл, единечен стап

Лепак за лепак за лепак за печење гел на Елмер, 0,88 мл, единечен стап

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Секој е омилен за лесно, без-масно врска Работи на картон, табла за пена, табла за прикажување, компјутерска хартија и многу повеќе. Перење, без киселина, безбедна фотографија и нетоксична. Формулата со гел продолжува мазна и се суши чиста. Единствено стапче за лепак од џамбо. Секој е омилен за лесно, без-масно врска. Работи на картон, табла за пена, табла за прикажување, компјутерска хартија и многу повеќе. Перење, без киселина, безбедна фотографија и нетоксична. Формулата со гел продолжува мазна и се суши чиста. Единствено стапче за лепак од џамбо. Опис на производот Elmer's Products, Inc. е компанија богата со историја и традиција. Од 1940-тите, семејството на производи на Елмер се разви за да ги задоволи постојано менување на потребите на потрошувачите. Тие се движат од целосна линија на лепила, уметност, занаети и едукативни производи за деца до целосна понуда на занает, хоби, канцеларија и производи за поправка на домови за возрасни. Гел за лепак за лепак на Елмер е омилен на сите за лесно, без проблеми. Специјалната формула обврзници трајно јасни и силни и работи на најразлични типови хартија, вклучувајќи картон, табла за пена, табла за прикажување, компјутерска хартија и многу повеќе. Стапче за лепак за лепак за лепак на Елмер продолжува мазно и се суши брзо, чисто и безбојно. Тој е без киселина, без миење, безбеден и нетоксичен, лесно се мие од рацете и надвор од облеката. Можете да му верувате на вашата најдобра работа на Елмер. Преку години на раст и иновации, Елмер ја докажа својата долгогодишна посветеност на квалитет и исполнување на својствената потреба на потрошувачите да замисли, гради и учи. Од производителот повеќе од шеесет години, Елмер Производи, АД, обезбедува креативни решенија за лепило кои го поддржуваат успехот на проектот и ги претвораат идеите во реалност. Продолжувајќи да развиваме иновативни нови производи, Елмер стана доверлив бренд кога станува збор за поттикнување на креативноста и обезбедување на извонредни перформанси на производот во училницата, дома, во работилницата и на табелата занаетчиство. Производите на Елмер ги инспирираат луѓето да создаваат, градат и учат за живот. Училишниот лепак на Елмер е лесен за употреба и останува таму каде што ќе го ставите. Погледнете поголеми стапчиња за лепак за лепак што исчезнуваат на Елмер, продолжуваат непречено и се одлични за деца. Погледнете поголеми кои лепливи производи на Елмер се најдобри за вашите потреби? Одговори на Елмер Најважното прашање од сите : "Кој лепак треба да го користам?" Без разлика дали сте наставник, студент, занаетчиски занаетчиски, сопственик на деловна активност или сопственик на домови, „експерти за лепак“ на Елмер повеќе од 60 години, ги нуди решенијата за сите ваши потреби за лепак и лепило. Доверливиот бренд за поттикнување на креативност и перформанси на производот. Погледнете го поголемиот лепак за печење на Елмер, без училиште-лепак за перење, без училишно лепак на Елмер е лесен за употреба и останува таму каде што ќе го ставите. Тој е безбеден, нетоксичен и се мие, така што случајните хаос значат лесно расчистување. Врски со најразни материјали како што се хартија и крпа и полу-порозни материјали како што се дрво и грнчарија. Заеднички стапчиња за лепак на пурпурните училишта што исчезнуваат на Елмер-Елмер, кои исчезнуваат стапчињата за лепило од пурпурно училиште, непречено продолжуваат и се одлични за деца. Ослободената виолетова формула продолжува со виолетова, така што е лесно да се види и се суши. Тој е безбеден, нетоксичен и е задолжителен за сите студенти. Лепак на Елмер-сите цели на Америка на Америка сега е подобар од кога и да било. Совршен за училишни проекти, занаети и поправка на домови. Работи на најразлични материјали, т. хартија, дрво, ткаенина, кожа, керамика и многу повеќе. Лепак на Елмер е задолжително за кујната, домашната канцеларија, работилницата и гаражата. Обврзници силни за сите ваши потреби. Залепи за лепак што може да се перат во училиштата што може да се перат на Елмер-стапчето за лепак за лепак на Елмер продолжува мазно и се суши брзо, чисто и безбојно. Формулата ви овозможува да се залепите и повторно да стапнете, така што е совршено за училишни проекти, украси и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100 кафеави влакна од Крафт 28/70 фунти листови со текстуална хартија - 11 x 17 инчи - таблоид со тежина од 70 фунти | Леџер | Големина на брошурата

DEN 951.20

Не картон 70# Текст = 28# копирање хартија 104 GSM мастило и ласерско печатење Потемни брави од пулпи влакна

Заеднички стапчиња за лепак на Елмер исчезнуваат | Суши јасно | Одлично за училиштата и занаетчиството | Перење и пријателски за децата

DEN 1.00

Исчезнувачката виолетова формула им помага на децата да видат каде е лепак Се суши јасно и се применува

Парче 10580 прецизен нож, уникатна рачка со зафат на прстите, прецизна контрола, детални исекотини, пријателски за прсти, трае 11x долг додека

DEN 79.84

Единствениот највисок степен на сечила за безбедност на парчиња може да изгледа досадно, но се сече дес�

Nupart вистинска природна рафија трева loveубов слама DIY рачно изработени занаети свадбена забава цветна кутија за подароци пакување ткаење јаже

DEN 628.80

Рафија исто така се нарекува посакувано јаже или loveубов трева Рафија е призната од меѓународниот пазар

Tofficu лабава лисна книга за книги со единечна дупка за дупки за дупки за дупки за дупки, алати за тешки рачни алатки две дупки за хартија

DEN 1.67

Хартија удари за занаетчиство : шик изработка и фини детали и разумна цена, перформанси со висока цена П�

Бледо сино пајак стакло очи хорор уметност кукли таксидермиски скулптури или накит што прават занаети од кабохони занаетчиски сет од 2

DEN 2.67

Бледо сини пајаци очи : сет од 2 детални, црна вдовицаирис рачно изработена стакло око кабохони за правењ

Голема дијамантска сликарска мачка по комплети со број, DIY 5D дијамантски точки со целосна тркалезна вежба крст -бод кристал ринестон

DEN 2.67

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

10 парчиња конуси за конус, метални конуси шила за завртки за занаетчиски занаетчиски занает, завртки за панк -столпчиња за чевли за облека

DEN 185.44

【Премиум материјал】 Металните шипки на конусот се изработени од високо квалитетни материјали за легу�

Сет на алатки за секач за влечење во стилот на 52 форма, сет на алатки за кожни удари, сет на вежбање со голема брзина, практично сечење на

DEN 414.24

★ 【Количина на пакување】 Кожа за сечење на кожа се склопуваат се вклучуваат 52 умирања на сечење кожа, к

Платформа за каиш на дејства на глуждот на глуждот на жените, летни дами се лизгаат на сандали платформа удобни еластични чевли зашици

DEN 3.00

Полиуретан ѓон ? 【Трајни и квалитетни рачно изработени】 : Уживајте во вашиот секојдневно излегување со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.