• Новак
Партиски украси за девојчиња 12-ти роденден Божиќ Божиќни предводени светла Санта Клау Снежен човек во форма на снежна ламба со 40 LED мониста за свадбени Божиќни заба

Партиски украси за девојчиња 12-ти роденден Божиќ Божиќни предводени светла Санта Клау Снежен човек во форма на снежна ламба со

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

【Божиќна декорација】 : Симпатичните Дедо Мраз и Снежен човек имаат мистериозни црвени Божиќни капи кои го прават вашиот Божиќен празник поинтересен Додава боја на празничната атмосфера во вашиот дом. Привлечете ги вашите пријатели, соседи, забавни подароци и деца да го посетат вашиот дом и да уживаат во забавата. 【Лесна инсталација и складирање】 : Може да се инсталира за неколку минути без алатки. Едноставно поврзете го првиот пол со основата и потоа поврзете ја втората шипка со првиот пол. Потоа поправете ги Дедо Мраз и снежен човек. Преклопување кога не е во употреба, заштеда на простор. 【Трајност】 : Божиќна декорација на отворено фигури. Држачот е изработен од силен и квалитетен метал и површината е изработена од мека и густа ткаенина. Колумната е многу стабилна и може да се користи многу години. 【Совршено осветлување】 : Пред-инсталирање 40 LED светла за да ја осветлите Божиќната ноќ. Нема сомнение со овој LED Санта Клау дека вашиот дом ќе биде во центарот на вниманието на соседите. 【Широка апликација】 : Божиќните снежни светла и LED светлата на Санта можат да создадат различни атмосфери. Идеално за домашни текстили, премини, патеки, патишта, градини, предни градини, празници, забави, ноќни светла и сл. Фустани за настани за жени Елегантни шатори за настани 20х40 Столички за тешки спортски настани за возрасни фустани плус големина Декорации Декорации за деца, деца, организатор на организатор на организатори на настани 2022 Декорации за забави за развод за жени за забави за деца 8-12 шатори на масовни настани 10x10 фаворити за роденденска забава. 【Божиќна декорација】 : Симпатичните Дедо Мраз и Снежен човек имаат мистериозни црвени Божиќни капи кои го прават вашиот Божиќен празник поинтересен. Додава боја на празничната атмосфера во вашиот дом. Привлечете ги вашите пријатели, соседи, забавни подароци и деца да го посетат вашиот дом и да уживаат во забавата. 【Лесна инсталација и складирање】 : Може да се инсталира за неколку минути без алатки. Едноставно поврзете го првиот пол со основата и потоа поврзете ја втората шипка со првиот пол. Потоа поправете ги Дедо Мраз и снежен човек. Преклопување кога не е во употреба, заштеда на простор. 【Трајност】 : Божиќна декорација на отворено фигури. Држачот е изработен од силен и квалитетен метал и површината е изработена од мека и густа ткаенина. Колумната е многу стабилна и може да се користи многу години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Богатствата НА каролина Ck4726cs Suphalak Мачка Среќен Божиќ Божиќ Порибување, Камин Виси Чорапи Божиќ Сезона Партија Декор Семејство Одмор

DEN 1.33

Божиќен Чорап што може да се пере во машина направен од ткаенина со чувство на велур Печатени и Шие во Са

Пифуд отец Божиќ за надувување на надувување, блескав 2 милиони Божиќ Снежен човек на отворено градина празнична декорација Божиќниот

DEN 6665.28

1 [Печатење на екранот] Моделот усвојува еколошки мастило, кое има силна отпорност на светлина, светли бо

АБУФАН Божиќ Одбројување Календар Дедо Мраз Одбројување Календар Дрвени 24 Дена Одбројување Календар Часовник Виси Календар За Божиќ Домашна

DEN 175.84

Виси На Новогодишни елки, Прозорци или тавани и врати, секој стил е многу уникатен Направете Ја Елката п�

Нуобести Божиќен Дрвен Календар За Доаѓање Со Кутија За Накит Со Фиоки Организатор На Работната Површина 24 Дневно Одбројување До Божиќна

DEN 1120.00

Божиќ доаѓањето календар куќа се направени од висококвалитетен дрвен материјал, издржлив, безбеден, уд�

Justotry 2023 Нови божиќни носители на порибување за елени со мантија со нелигани црни елени за порибување на камиони за домашен декор Домашен

DEN 2.67

✨ Пакетот вклучува : 1 п црна елен носител на порибување на Божиќ Пакетот е тесен и има пени во кутијата

Вратоврска Боја Простор Сателитска Елка Здолниште Црвена Тркалезна Елка Здолниште Со Раб Со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот Двор

DEN 303.84

Вештачка Крпа Од Микрофибер Произведено во САД Или Увезено Вештачка Крпа Од Микрофибер Изработен од ме�

Стринг декорација зајаче во боја Декорација должина Велигден бронзинг светло 4 светла лента за декорација на лента, светло светло на отворено

DEN 2.00

Боја : Повеќебојни мини светла батерија Снегулка светла жица Божиќни светла во затворен LED мини светла 10

БЕСТОЈАРД 1 Лист Празнични Ќебиња Дрво Село Земја На Чудата Украси Реквизит Дебел Партиски Декор Бел САМ Сјај Снег Врвот Голем Декоративен

DEN 2.67

Свилен Конец Зимско Снежно Ќебе Од Земјата На Чудата : тоа е совршена декорација за Вашиот Божиќ, изглед�

Божиќен Украс Божиќни Украси Со Пет Краци Новогодишна Елка Врвна Декорација На Ѕвезди Божиќен Декор На Домот Новогодишна Елка Висечки Украси

DEN 240.00

Одлична Декорација За Дом, Градина, Двор, Трем, Забава На Божиќ Одлично За Божиќна Празнична Декорација..

Нервозни Пешачење Мора Да Има Преклопен Кампување Преносни Перница Отворено Мат Пикник 1PCSummer Кампување &засилувач; Пешачење Патување

DEN 1.67

Големина на преклопување : 27х9, 5х4см Добра Еластичност Удобно За Седење Мала Тежина Висококвалитетна Па�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.