• Новак
Пикстерс интердентални четки)

Пикстерс интердентални четки)

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Пикстерс интердентални четки Ултра фино големина 00 (светло розова) во удобен пакет 40. Малата удобна пластична кутија држи 40 четки. Случајот е заштитено и совршен за патување или торба. Совршено за чистење помеѓу тесните простори (особено за оние со соблечени инцизори) или тесни контакти помеѓу забите. Погодно за секојдневно одржување дома за здрави заби и непца. Големината 00 е исто така одлична за лекување на услови на непцата под линијата за џвакање. Капакот на конекторот може да се користи како рачка за проширување за полесна употреба или може да се користи за поврзување на два различни пикстери со големина за полесна употреба. Големината 00 е дел од системот Piksters Connect. Пикстерс интердентални четки. Ултра фино големина 00 (светло розова) во удобен пакет 40. Малата удобна пластична кутија држи 40 четки. Случајот е заштитено и совршен за патување или торба. Совршено за чистење помеѓу тесните простори (особено за оние со соблечени инцизори) или тесни контакти помеѓу забите. Погодно за секојдневно одржување дома за здрави заби и непца. Големината 00 е исто така одлична за лекување на услови на непцата под линијата за џвакање. Капакот на конекторот може да се користи како рачка за проширување за полесна употреба или може да се користи за поврзување на два различни пикстери со големина за полесна употреба. Големината 00 е дел од системот Piksters Connect. Пикстерите се меѓу -интердентална четка во Австралија број 1 и се изработени од посилна, поцврста жица која се спротивставува на закопчување и свиткување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лажни Заби, 6 ПАРЧИЊА Козметички Фурнири За Протези За Горната И Долната Вилица, Лажен Фурнир Во Природна Нијанса, Украси За Протези За

DEN 3.33

€Удобно За Носење●совршен отпечаток на внатрешната површина на забите е она што ги одржува забите цел

3 компјутери преносен диспензер со конец со 300 стапчиња од конец, 2023 година Нов преносен диспенс на заби на стоматолошки конец, автоматски

DEN 2.00

? Уникатен дизајн】 · Диспензерот содржи 10 парчиња конец, кој автоматски ќе се исфрли со лесно притискањ�

20 пакувања за стоматолошки еластични гумени ленти за загради, мулти-бои загради гума лента алатка за еднократна употреба пластични

DEN 79.84

Која е функцијата : Платерите за гумени ленти се дизајнирани да помогнат да се вклопат и да ги отстранат

Лековити 200 парчиња пластични чепкалки за заби со двојно завршени четки за заби заби заби заби алатка за чистење на заби, преносна орална нега

DEN 111.84

Пакетот вклучува 4 пакувања чепкалки за заби; Секој пакет вклучува 50 парчиња Може да ја исчисти и отстра�

Држач за четкичка за заби за заби, чаша за миење на устата за заби за заби, удобно силно вшмукување трајно мултифункција за тоалети

DEN 2.33

Погодно и практично : Може да се одржат две четки за заби и една паста за заби, за да можат да се држат и по

Листерин Ултраклин Пристап Флосер Рефил Глави Конец Пакет | Соодветна &засилувач; Трајни Орална Нега &засилувач; Хигиена | Ефикасно

DEN 0.67

Лесен За Употреба : Секое пакување вклучува 28 глави за полнење со конец со вкус на нане за еднократна упо

Греј990 Бонбони Боја, Двослојни Стоматолошки Здравствени Ортодонтски Држач Кутија За Складирање На Протези Контејнер Случај Зелена

DEN 91.04

Тип : Протези За Складирање Случај Изработени од висококвалитетен, нетоксичен и без мирис Карактеристи�

Комплет за поправка на Dentemp - Комплет за поправка на протези за поправка - Комплет за поправка на протеза - Комплет за поправка на протеза

DEN 1.00

Безбеден и лесен за употреба, на кое било место Заменете ги лабавите заби Безбеден и лесен за употреба, н

DBYLXMN четка мека двојка постави орална супер 1 дневна четка за заби нано неопходности производи за бања производи за пешкири за бања

DEN 1.67

Разновидни, преносни : фини влакна, висока густина, меки гумени заби, трајно и издржливо чистење на јазик

ВЕФСУ Четка За Заби Со Вшмукување База За Новороденчиња Силиконска Четка За Заби Заби За Бебиња Играчки За Заби Моларен Стап Со Хигиена

DEN 1.00

10 Предмети Природни Четки За Заби Возрасни Меки Четки За Заби За Патување Мека Ултра Мека Четка За Заби �

Глави за замена на четка за заби Senyum за бајки, глави за замена на четки за самовила, електрична глава за четки за заби за FW-507/507/551/515/917/959,

DEN 2.00

1 [Широка компатибилност за повеќето четки за заби на бајки] Главите на четката за заби се компатибилни с

ТОДДМОМИЈА 3PCS U ПРИРАЧНИК ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ СИЛИКОН ГЛАВИ: ГЛАВИТЕ БЕСПЛАТНИ ЕЛЕКТРИЧКИ ГОДИНИ ГРАДИ ВИДО У- Замена автоматско

DEN 3.00

U Облик Електрична четка за заби глави : Во споредба со другите четки за заби, оваа глава за замена на чет�

Обожавајте 5 парчиња бебешки деца чистач за чистач за чистач со покривка, мулти-бои јазичен четка за четка за јазици за јазици за

DEN 175.84

Главата што го допира јазикот директно е составена од мека гума Нашите четки за заби се целосно безбедн�

Течен серум за белење на заби, дамки отстранување на стоматолошка чувствителност Бесплатно белење на орална хигиена Алатки за стоматолошка нега

DEN 81.28

Безбедно за употреба : Течност за белење на забите со употреба на природни состојки, благи и не иритирач�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.