• Новак
Индустриска машина за шиење на моторот на спојката 1/2 КС/110/220 V големина на вратило AMCO, 3/4

Индустриска машина за шиење на моторот на спојката 1/2 КС/110/220 V големина на вратило AMCO, 3/4

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Индустриски мотор за замена на машината за шиење со единечна фаза со обратен прекинувач, ½ HP Индустриски мотор за замена на машината за шиење со единечна фаза со обратен прекинувач, ½ HP. Индустриски спојката мотор DOL12 L 1/2 HP 60 Hz 1750 вртежи во минута со мала брзина или 3450 вртежи во минута HIRH брзина за вашиот избор, вклучен 110/220 V големина на вратило AMCO, 3/4 хардвер и покривка на ременот вклучен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Oumefar 10m Прекрасна фаукс бисер мушка жица Апликација чипка лента со вештачки дијаманти rhinestone за занаетчиски DIY за шиење декоративибонтрим

DEN 0.33

¡¾ Уживајте во забавата на рачно изработената декорација може да ја стимулира креативноста, совршена з�

9 компјутери Велигден зајак железо на декорации за пренесување на топлина налепница железо на винил закрпи Велигден јајце 2023 Среќен

DEN 159.84

? и процес на сечење ? 【Интересен подарок】 Пријателите и семејството ќе бидат воодушевени што ќе ги доб�

Лента мерка за мерење на телото за мерење 60 инчи, мерна лента што може да се повлече за мерења на телото мерење мерка за мерење на ткаенината

DEN 63.84

Пакетот вклучува : 3 пакет мека влечење црна двојна еднострана лента мерка за мерење на каросеријата, д�

Хермоза 5 јарди 5ММ САМ Еластична Јаже Гумена Лента Масло Кабел Уво Виси Јаже Појас ЗА Самостојна Заштитна Облека Додатоци-Сино-5јард

DEN 2.00

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Црвен еднорог тактички амбрант извезени закрпи за закрпи за морални тактики воена вез, кука и јамка на задниот дел на задниот дел

DEN 158.40

[Материјал] : Печ за везови, кука и јамка назад [Големина] : 3 " елек, торба, итн [Тежина] : 14 g Пакет : 1 компјут�

Кинески змеј лепенка фантазија змија крилја деца цртан филм железо на лепенка извезена лепенка за јакна торбички фармерки ранец облека DIY

DEN 111.84

Кликнете / слајд на следните слики за големината Упатства за апликација Ставете го везот на ткаенината.

Лазар Вселенска Мисија Меѓуѕвезден Филм Истражување На Вселената Издржливост Лепенка [2pc Пакет-Кука Прицврстувач Поддршка-Е1, Л4]

DEN 2.00

2 ПАРЧИЊА Висококвалитетна Везена Лепенка Кука Поддршка Јамка Не Се Вклучени Големина : Лазар 3,5 Х 2,0 инч�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.