• Новак
X-Dree 1000 PCS Blue PVC ракав 16-14 AWG Целосно изолирани женски терминали (1000 Piezas de funda de PVC Azul 16-14 AWG COTTOMENTE AISTADAS TERMALINAES HEMBRA

X-Dree 1000 PCS Blue PVC ракав 16-14 AWG Целосно изолирани женски терминали (1000 Piezas de funda de PVC Azul 16-14 AWG COTTOMENTE AISTADAS TERMALINAES

Вреднување на стоката:
DEN 1400.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Изолиран терминал за крим; модел : FDFD2-250; Материјал : Метал, ПВЦ пластика Боја : сина; макс. Вкупна должина : 23мм/ 0,90 ''; Внатрешен дијаметар : 4мм/ 0,15 ''. Надворешен дијаметар : 6mm / 0.23 "; Fit Cable Size : 1,5-2.G 16-14) (Diámetro Externo : 6mm / 0.23 ''; Tamaño del Cable de Auste : 1. Тежина : 1059g; Содржина на пакет : 1000 x Изолиран терминал Crimp (PESO NETO : 1059 g; Contenido del Paquete : 1000 x Terminal de Crimpado Ai Sto. Боја : сина; максимум струја : 15а. Вкупна должина : 23мм/ 0,90 ''; Внатрешен дијаметар : 4мм/ 0,15 ''. Надворешен дијаметар : 6мм/ 0,23 "; Соодветна големина на кабелот : 1,5-2,5мм2 (A.G 16-14) (Diámetro Externo : 6mm / 0.23 ''; Tamaño del Cable de ajuste : 1,5-2. Нето тежина : 1059 G; Содржина на пакет : 1000 x изолиран терминал за крим (PESO NETO : 1059 g; Contenido del Paquete : 1000 x терминал de crimpado aislado. 1000 парчиња сина PVC ракав 16-14 AWG целосно изолирана женска терминал за да се поврзе со електрична жица и да ја зајакне својата сигурност и безбедност. Широко се применува во електричен модел : FDFD2-250; Материјал : Метал, Плестико PVCColor : Азул; Corriente Máx.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кабилок Хеклање Материјали Дрвени Предиво Сад Плетење Предиво Чинии Плетење Волна Кошница За Складирање Предиво Држач Декоративен Контејнер

DEN 2.33

Овој производ е многу практичен, кој може да се користи за складирање на волната неопходни за рачно изра

Медицинска сестра Хати 210ct. Кетонски тест ленти за зона диети - УРС -1К Уринализа - Кетонска скрипта - Погодно за лица со дијабетес и

DEN 3.00

Овој 210 CT Производот е сертифициран и регистриран во ФДА на САД како дијабетичар и кетонски реагенс за р�

Microswabs hgloz за пакет за екстензии на трепките од 500 во сина боја-мека микро-апликаторска четка за микрофибер со мека микрофибер-погодна

DEN 0.67

Мали и цврсти, нашите висококвалитетни микро брисеви за екстензии на трепките можат да достигнат до сит

Ккт Стакло Мат Екран Заштитник Компатибилен Со iPad 10-Та Генерација [Silkfeel] [Компатибилен Со Јаболко Молив] [ЕЗ Комплет] [Допир Како Свила]

DEN 1104.00

[ КОМПАТИБИЛНОСТ ] Само компатибилен Со ipad 10та генерација 2022, 10,9 инчи Фит модели : А2696 / А2757 / А2777 Ве моли�

Toyandonona кинески четки за калиграфија глава сликарство за пишување четка глава јапонска суми четка пенкало глава Канџи уметничка четка глава

DEN 3.33

Погоден за употреба во домови, училишта, пишување простории за вежбање четки, простории за студии и пишу

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.