• Новак
Valiclud 2pcs полистирен пена мечка облици калапи бела DIY занаетчиска пена мечка моделирање за цвеќе уредување на свадбената Божиќна забава

Valiclud 2pcs полистирен пена мечка облици калапи бела DIY занаетчиска пена мечка моделирање за цвеќе уредување на свадбената Божиќна

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Приближно 20 x 12 x 12cm/7. Совршено за правење своја посебна декорација на забави, моделирање занает, итн. Топчињата исто така можат да ги користат за да ги прослават Денот на зимата, Божиќ, Нова Година и в Valentубените. Одличен занаетчиски проект за деца во црква, предучилишно, градинка или дома. Направено од врвен материјал од пена, силен, издржлив и безбеден за употреба. 20 x 12 x 12cm/7. Совршено за правење своја посебна декорација на забави, моделирање занает, итн. Топчињата исто така можат да ги користат за да ги прослават Денот на зимата, Божиќ, Нова Година и в Valentубените. Одличен занаетчиски проект за деца во црква, предучилишно, градинка или дома. Направено од врвен материјал од пена, силен, издржлив и безбеден за употреба. Опис ОВЕЕ имате проблем во врска со нашите мечки за полистирен кога ќе го добиете, ве молиме слободно контактирајте не за помош во кое било време, ќе дојдеме до вас што е можно поскоро и ќе се обидеме да ви помогнеме и да му дадете задоволително решение. - Материјал : FOAMPACKAGE вклучувајќи 2 x калапи за мечки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајн КАРТ Виолетова розова мулти-боја Октагон Памук 8 Пли бод за вез за вез на нараквица нараквица нараквица нараквица од нараквица

DEN 1.67

Производ : Purple Pink Multi Color Octagon памук 8 ply Големина : Пакет од 100 грама Употреба : Може да се користи за да се на

Hotешки шипки на платно Прекрасна колекција на велосипедисти [Полиција] [Американска историја на автомобили во вез] Везено железо на/шива

DEN 2.00

Име : Полиција Големина : 6,53 x 4,65 Големина : 6,53 x 4,65 Полициско прилагодено везење лепенка со железо на или ш

Воволо со 3 големина Алатка за стегање на ткаенина за сечење работилница, сечење стегач за крпа, железни клипови стеги на ткаенини за шиење

DEN 368.00

♥ Големина : 6 ", 8", 10 "; материјал : метал; qty : 3 големина на ждрепка 8 инчи е околу 20 см, дното е долг 11,5 см и ши

Tofficu 100 см/39 инчи мерка за влечење на лента, мерка за мерка за мерка на мерка за мерка на лента, лента за мерење на каросеријата за шиење

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 1 пакет мерка за влечење на лента, должина 100 см / 39 инчи, големи и јасни инчи и ознаки

Мерка мерка на меки ленти од 3 парчиња од 1,5 метри од 6,5 метри, мерна лента за мерење на лента, симпатична лента, за шиење на занаетчиска крпа,

DEN 2.67

60 инчи / 150 см Двојна еднострана мерка Мека и флексибилна Големина на џебот 60 инчи / 150 см двојна едностр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.