• Новак
Хантер Детски Оригинал Челзи (Дете/Малку

Хантер Детски Оригинал Челзи (Дете/Малку

Вреднување на стоката:
DEN 1138.56

Пристапност
Во достапна форма

Увезени Вратило мери околу 4,5" од лак. Петицата мери приближно 1,06 инчи". Отворање на подигање мерки околу 10" околу. Водоотпорен гумен горен дел. Лесна конструкција за повлекување со горни панели. Најлон повлекување-јазичиња за лесно влегување. Полиестер поставата. Амортизирана вештачка подножје. Хантер К ОРГ ЧЕЛЗИ (Мало Дете) - Ловец НА КАРМИНИ Е британски бренд за наследство познат по својата иконска Оригинална чизма. Основан во Шкотска во 1856 Година Од Американскиот претприемач Хенри Ли Норис Како Северно-Британска Компанија за Гума, брендот има историја на иновации и пионерски дизајн. Во 2011 ГОДИНА, Партнерите Со Седиште ВО Велика БРИТАНИЈА, Л. станаа мнозински акционери во компанијата. Сигнализирајќи го почетокот на новиот пат за брендот, Јамеѕејмс Сеус беше назначен ЗА ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР во 2012 година, по Што следеше Аласдхаир Вилис За Креативен Директор во 2013 година. Под креативната насока На аласдхаир Вилис, Хантер го лансираше Хантер Оригинал Со ревија на пистата На Модната Недела во Лондон, прикажувајќи нови обувки, надворешна облека и трикотажа, заедно со иконската Оригинална чизма. Хантер Филд, нова категорија на брендови, ќе биде претставена за пролет/лето 2015 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Храброст Да Ги Живеете Своите Соништа Синџир За Клучеви Инспиративен Подарок За Грандуација За Ќерка Син Средношколски Колеџ Студентски

DEN 111.84

Повлечете го затворањето Подарок За Грандуација 2022 годинаВрежан со " Храброста не Е Отсуство На Страв,т�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.