• Новак
Најдобар ветеринарен техничар некогаш кафе лажица чаша подароци за пријател - лажица врежан не'рѓосувачки челик | Сет од 2

Најдобар ветеринарен техничар некогаш кафе лажица чаша подароци за пријател - лажица врежан не'рѓосувачки челик | Сет од 2

Вреднување на стоката:
DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма

Најдобар ветеринарен техничар некогаш кафе лажица чаша подароци за пријател - лажица врежана кафе лажица сет од 2 лажици супи лажица десерт кафе Смешни лажици прават совршен подарок за секоја пригода. Тоа е многу уникатен подарок за пријател, семејство кој било посебен . мора да биде неверојатен подарок за вашите пријатели, семејство . и дефинитивно ги направи среќни. Големина : Лажицата е околу 7 "*1. Рачката на лажицата е подолга, така што е полесно да се користи. Тоа е погодно за контејнери со различна должина. Материјал : Нашата лажица е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик , оценка на храна. Нашата лажица е убав квалитет, многу стабилна, издржлива и убава. Забележете : дека по секоја употреба, чисти и суви што е можно поскоро. Одличен подарок-оваа врежана лажица е совршен подарок. Може да се користи како дневен потсетник за да и ’кажеш на својата loveубов кон вашата сакана личност. Големина- долга приближно 7,5 инчи. Должината на рачката на лажицата е околу 5,1 инчи. Ние нудиме лажици со најразлични теми. Верувам дека секогаш ќе има оној што ви одговара на вас и вашата сакана. Како подарок, нашата лажица е погодна за многу сцени, како што се роденден, дипломирање, свадба, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нож Имарку Сантоту 7 инчи кујнски нож Ултра остри азиски нож јапонски готвач нож - германски HC не'рѓосувачки челик 7CR17MOV - Ергономска

DEN 352.00

Сечилото на кујната со нож е направено од неверојатно брич, врвен германски германски висок јаглерод не

Црвена Сива Лента Боја Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Торба За Пикник На Отворено Училиште Контејнер За Храна За Патување Поладни

DEN 335.68

+Димензија : 9, 1х5, 7х8, 1 инч / 23х14, 5х20 ,5 см (Lx Hx W) Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може

Свадба декор Божиќна златна снегулка од салфетка прстени: Божиќ метални салфетки за зимски одмор Денот на благодарноста вечера декор

DEN 0.67

Симбол на благородни на маса : елегантен и елегантен прстен за салфетка на масата за украсување не ве те�

Анголии 6 парчиња Божиќни салфетки прстени црвен автомобил носејќи го бројачот на сервисерот на дрвото, тока за Божиќ, новогодишна

DEN 2.67

? Елката е една од основните украси за Божиќ, новогодишната елка е една од неопходните украси за Божиќ Ди

Божиќна салфетка прстен сет 4 парчиња снегулка држач за салфетка прстени сребрени модерни домаќинства со салфетки прстени, исклучителни

DEN 159.52

Материјал : Божиќниот држач за салфетка е изработен од легура метален материјал, издржлив за долго врем�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.