• Новак
Моден вез со брада од кристална круна пчела закрпи Индиски свилени знаци Апликација закрпи за мажи панталони украсени украсени

Моден вез со брада од кристална круна пчела закрпи Индиски свилени знаци Апликација закрпи за мажи панталони украсени украсени

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : приближно Целосна ширина 7,6 см/2,99 "инчи, целосна должина 9,8 см/3,85" инчи. (Направете ги вашите предмети уникатни) Рачно изработени занаетчиски занаети со монистра со монистра, ги прават вашите предмети попривлечни. Закрпи на мушка Апликат кристални закрпи дијамантски закрпи назад закрпи чевли закрпи. Можете да ја украсите облеката, чанти, капи итн. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, ленти за глава, гравчиња, клип за коса . Каде и да сакате. Одлично за декорација доста добар квалитет. Големина : приближно. Целосна ширина 7,6 см/2,99 "инчи, целосна должина 9,8 см/3,85" инчи. (Направете ги вашите предмети уникатни) Рачно изработени занаетчиски занаети со монистра со монистра, ги прават вашите предмети попривлечни. Закрпи на мушка Апликат кристални закрпи дијамантски закрпи назад закрпи чевли закрпи. Можете да ја украсите облеката, чанти, капи итн. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, ленти за глава, гравчиња, клип за коса . Каде и да сакате. Одлично за декорација доста добар квалитет. Спецификација (приближна) : Материјал : Големина на полиестер : приближно. Целосна ширина 7,6 см/2,99 "инчи, целосна должина 9,8 см/3,85" инчи поради рачно изработената шиење, големината може да варира една до друга приближно 0,3 ~ 0,5 см боја : повеќебојни пакети Вклучен : 1x1piece.

Главните карактеристики

Избор на клиент

FBSHICUNG 2 парчиња метална бобин кутија и 10 парчиња машина за шиење пејач, бобини, компатибилни со машината за шиење на домаќинството пред

DEN 2.00

Pack Количината на пакетот】 Пакет доаѓа со 2 парчиња машина за шиење на бобин, 10 парчиња метална машина за

Замена за тоа е она што е везено закрпи Тактички морал Апликација за прицврстување на прицврстувачот и јамката Амблем лепенка 2 парчиња

DEN 3.00

Поддршка за компатибилна кука за приврзаност кон тактички капи и опрема Лентата за јамка доаѓа бесплат�

Поли пластични пелети најголемиот дел за пондерирани ќебиња и занаети Масовно кутија направена во САД за карпи, полнење и полнење кукли, занаети,

DEN 230.40

Поли пелети за полнење и пополнување пондерирани ќебиња, вреќи со грав, карпи, играчки, доживотни кукли �

Снабдувања за шиење 2 парчиња 15 см/ 20см/ 30см Затворени смола од затворен смола повлечете ја прстенот патент глава DIY шиење торбичка

DEN 466.88

Направено од пластика, издржлив, долг сервисен живот и убав изглед Патентот е мазен, лесен за отворен и з

Жолта црвена свесност лента со ленти со сатен лента лаппел иглички од ткаенини со безбедносни иглички за жени мажи девојчиња момчиња момчиња

DEN 63.84

Соодветна количина : ќе добиете вкупно 300 парчиња жолти црвени иглички со лента за подигнување на свеста

Хермоза 10 јарди 3/5ММ САМ Еластична Јаже Гумена Лента Масло Кабел Уво Виси Јаже Појас ЗА Самостојна Заштитна Облека Додатоци - 3мм Црна-10

DEN 2.67

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

Хермоза 20мм Шарени Еластични Ленти Јаже гумена Лента 2см Спандекс Лента Шиење Чипка Трим Половината Бенд Додаток За Облека-црвено-2м

DEN 1.67

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

МАТИ за сечење на орли за само -лекување - 9 12 Грејд Мат, двострана ротационо сечење мат, идеален за ватирање, шиење, стружење и сите

DEN 3.33

1 Кога ги користите алатките за сечење, ставете ротирачки душек за сечење под табелата, тоа е акција за н�

Копчиња за тркалезни смола на Niidodkatzi 600-700 Компјутери, разновидни големини за занаети за шиење DIY прирачно копче за копче DIY рачно изработени

DEN 0.33

Што е вклучено : Ова е збир на приближно 600700 парчиња 2 и 4 дупки за смола Постојат неколку варијации во бро

2 Бои Еластични Ленти За Шиење 11 Јарди 3/4 Инчни Црно-Бели Ленти За Шиење Калем Со Дупка за Копче, Плетен Појас За Истегнување Со 10 парчиња

DEN 3.00

Овие ленти за шиење се изработени од полиестерски материјал, издржливи и практични Секоја еластична ле�

Виножито геј лезбејско знаме на гордоста Ретро диско Loveубов ЛГБТ извезена апликација за железо на железо, мерки високи 1,75 инчи високи од 2,75

DEN 1.00

Мерки високи 1,75 инчи со ширина 2,75 инчи Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули...

Pandahall 120 пакет 0,8 инчи безбедносни иглички за безбедност, лепило за лепило за занаетчиство за занаетчиски значки за значки за лична карта,

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 120 пакувања со лепливи шипки за шипки, секоја мерки на производот приближно 22x5mm, довол

Комплет за прицврстувачи за прицврстувачи на кралот парчиња за прицврстувачи за прицврстувачи за копчиња за прицврстување, преносен комплет за

DEN 415.84

【Различни калапи】 Постојат две предвремени калапи и калап за удар во нашиот комплет за прицврстувачи �

36 парчиња сончоглед Дејзи цветна лепенка, везена цветна лепенка со комплет за шиење, шиење или железо на везени апликации занаетчиски закрпи

DEN 191.84

? ? ? [Едноставно да се работи] : Топлото топење лепак на задниот дел од лепенката ќе се стопи поради топлин

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.