• Новак
4 парчиња безбедносна лента за лизгање на вратата, прилагодливи запрени за заклучување на вратите безбедносни шипки врата за врата за домашно лизгање стакло предн?

4 парчиња безбедносна лента за лизгање на вратата, прилагодливи запрени за заклучување на вратите безбедносни шипки врата за врата

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Уреди за безбедност на вратите : 4 парчиња безбедносни шипки за барикадни врати за врата внатре што помагаат да се чуваат вратите безбедни, а нашата врата може да додаде дополнително ниво на заштита во вашиот дом, давајќи ви подобра шанса да ги заштитите вас и вашите најблиски Робусен дизајн : Овие безбедносни шипки за лизгачки врати се главно изработени од цврсто метално железо и ПП, што е силно и безбедно; Вклучувањето на топката за вртење обезбедува целосен контакт помеѓу стоперот на вратата и подот, а гумените стопери обезбедуваат цврст зафат без гребење. Прилагодлива големина : безбедносни шипки на вратите и прозорецот Прилагодени од 24 инчи на 37,5 инчи; Безбедносната лента на вратите може да се нанесе за да се заклучи редовна врата, лизгачка стаклена врата, врата од внатрешен двор, влезна врата, балконска врата или лизгачки прозорци. Лесен за употреба : За да ја поставите безбедносната лента нагоре, можете едноставно да го притиснете копчето на дното и да ја ротирате шипката, да се лизнете нагоре додека не ја достигнете вистинската должина и да се заклучите на место; Откако ќе ја пронајдете вистинската должина, само потпрете се на вратата. Карактеристики : Безбедност на вратите за лизгачка врата или прозорец : Со поставување на врвот на обликот U под копчето или рачката за да се обезбеди врата, и со отстранување на горниот дел во облик на U и ставање хоризонтално на долниот пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Н/Трпезариска Маса Тркалезна Маса Бакарна Преклопна Шарка Шарка Шарка Скриен Мебел Библиотека Дома Кабинет Врата Хардвер Брави

DEN 921.60

Погоден за : маси за мебел, ормари, ормари, дрвени кутии, врати од гардероба итн Функција : преклопување о�

Amerdeco 20 пакет мат црно кабинет влече 3-3/4 инчи центар центар за хардвер хардверски рачки за кујнски кабинети за фиоки за бања влече фустани

DEN 3.33

120 дена по гаранција по продажбата : Amerdeco е посветена да донесе високо квалитетни рачки на нашите клиент�

Csdtylh модерна рачка за прстен за само едноставност злато фиока за цртање цинк легура единечни дупки за ситни дупки рачки за накит кутии

DEN 223.68

Даметарот : 41мм / 1,61 ", Дебелина : 7мм / 0,27", тежина : 35g / компјутери Надиран материјал со високо квалитетен л�

Goo-ki 6 пакувања Антички месинг кабинети рачки, 7,6 дупки за антички бронзени фиоки, цинк легура цврста ретро месинг бар влече мебел хардвер

DEN 1.67

✅ 【Бесплатно совпаѓање】 фиоката влече во нашата продавница се сите оригинални гуоки, а секоја рачка н�

Куки за самостојно лепило Taozun - куки за бања од не'рѓосувачки челик 2 пакувања кука за пешкир за бања - палто за облекување на облеката

DEN 111.84

Квалитетен материјал : закачалката за крпи за бања е изработена од Sне'рѓосувачки челик, издржлив и доб�

ХХХХДХДП Мултифункционален Држач За Тоалетна Хартија Водоотпорна Кутија За Складирање На Тоалетно Ткиво Монтирање На Ѕид Бања Производ

DEN 8154.08

Изработен од висококвалитетен абс материјал многу погоден за употреба во бања Голем простор за складир

Набавете 2 парчиња Златен Мебел Украсни Шарки Багаж На Вратата На Кабинетот Шарка За Круна 8 Дупки Декор за Гроздобер Дрвена Кутија за Накит

DEN 176.00

100% сосема нов и добар квалитет Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер

У комбинација со заклучување на велосипеди U -заклучување - Четири Позиција комбинирано катанец - Долга лента за тресење - со прилагодлива

DEN 639.84

[Напредно заклучување на велосипед со тешки велосипеди] : Ова заклучување на велосипед доаѓа со тешка ок

Копчиња За Акрилни Фиоки од пастла, 2,4 инчни Акрилни Копчиња За Кујнски Ормари Јасни Кристални Копчиња За Врата На Шипката За Влечење За

DEN 3.33

?Вкупна Големина : 2,4 "х 0,47" х 1,29 " / 61 х 12 х 33мм (Lx Wx H) ?Материјал : Акрилна рачка, база на легура на цинк со цр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.